تاریخ انتشار خبر: 8 اسفند 1400 | 21:18:26
کد خبر : 12334

اجرای طرح محرومیت زدایی عشایر در شهرستان اهواز

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛بهمن یوسفی معاون عمرانی فرماندار اهوازاظهار کرد: بهسازی ۲۵ روستای شهرستان اهواز با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال در دست انجام است که تا یک ماه آینده پایان می‌یابد. یوسفی در حاشیه توزیع یکصد صفحه خورشیدی و مخزن آب هزار لیتری در بین عشایر شهرستان اهواز گفت: بهسازی ۲۵ روستای شهرستان اهواز […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛بهمن یوسفی معاون عمرانی فرماندار اهوازاظهار کرد: بهسازی ۲۵ روستای شهرستان اهواز با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال در دست انجام است که تا یک ماه آینده پایان می‌یابد.

یوسفی در حاشیه توزیع یکصد صفحه خورشیدی و مخزن آب هزار لیتری در بین عشایر شهرستان اهواز گفت: بهسازی ۲۵ روستای شهرستان اهواز با اعتبار ۲۰۰ میلیارد ریال در دست انجام است که تا یک ماه آینده پایان می‌یابد.

وی افزود: امروز نیز بخشی از این پروژه که شامل توزیع ۵۰ صفحه خورشیدی و ۵۰ مخزن آب هزار لیتری  است به ارزش چهار میلیارد ریال انجام گرفت.

معاون عمرانی فرماندار اهواز ادامه داد: پیش از این ۸۰ صفحه خورشیدی و ۸۰ مخزن آب هزار لیتری تاکنون در بین عشایر شهرستان اهواز توزیع شده است.

یوسفی افزود: این امکانات از اعتبارات ارزش افزوده و در قالب طرح محرومیت زدایی عشایر و روستاها تامین شده است.

ایشان بیان کرد: صفحه های خورشیدی به منظور تامین روشنایی، و مخازن برای ذخیره آب آشامیدنی عشایر تامین شده است.

معاون عمرانی فرماندار اهواز گفت: فرمانداری اهواز آمادگی دارد تا در بحث تامین چادر و سیلندر گاز و نیز احداث سرویس بهداشتی برای عشایر ورود کند.

یوسفی افزود: برای سایر مسایل و مشکلات در روستاها و مناطق عشایری نیز در صورت درخواست امور عشایر خوزستان ورود خواهیم کرد.