تاریخ انتشار خبر: 5 مرداد 1398 | 18:20:53
کد خبر : 5603

۶پایگاه امداد و نجات جاده ای در خوزستان ساخته می شود

به گزارش زاگرس نشینان ؛مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: عملیات ساخت ۶ پایگاه امداد و نجات جاده ای با هدف افزایش خدمات رسانی به مردم در محورهای مختلف استان در سال جاری انجام می شود. علی خدادادی در آیین آغاز عملیات ساخت پایگاه امداد و نجات جاده ای بین شهری شهید دستیاری امیدیه در […]

به گزارش زاگرس نشینان ؛مدیرعامل جمعیت هلال احمر خوزستان گفت: عملیات ساخت ۶ پایگاه امداد و نجات جاده ای با هدف افزایش خدمات رسانی به مردم در محورهای مختلف استان در سال جاری انجام می شود.

علی خدادادی در آیین آغاز عملیات ساخت پایگاه امداد و نجات جاده ای بین شهری شهید دستیاری امیدیه در محور امیدیه ـ دیلم بیان کرد: ساخت این پایگاه ها در مسیرهای شهرستان های شوش، باوی، مسجدسلیمان (۲ پایگاه)، دشت آزادگان و امیدیه  است.

وی با اشاره به آغاز عملیات ساخت پایگاه امداد و نجات جاده ای محور امیدیه – دیلم  بیان کرد: اعتبار مورد نیاز این پروژه هشت میلیارد و ۸۰۰ میلیون ریال است که سه میلیارد و ۳۰۰ میلیون ریال آن تامین اعتبار شده و بقیه اعتبار مورد نیاز از سوی شورای برنامه ریزی امیدیه مصوب شده و امیدواریم  با حمایت شورای برنامه ریزی و فرماندار شهرستان امیدیه این پایگاه هرچه سریع تر در این منطقه پرخطر احداث شود.

وی گفت: پایگاه های امداد و نجات جمعیت هلال احمر در کنار پایگاه های اورژانس و پلیس راه لازم و مکمل همدیگر در نجات جان مسافران و رسیدگی به حوادث جاده ای هستند.

خدادادی اظهار داشت : در روزهای آینده، عملیات ساخت پایگاه امداد و نجات گلگیر در محور مسجدسلیمان ـ هفتکل آغاز می شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان ادامه داد: پایگاه امداد ونجات جاده ای امیدیه بخش های ویژه برای عملیات های امداد جاده ای، محلی برای اسکان اضطراری مسافران در راه مانده و باند مخصوص فرود بالگرد برای ارائه خدمات امداد هوایی به ویژه در ایام نوروز است.