تاریخ انتشار خبر: 16 آذر 1398 | 22:38:22
کد خبر : 7464
معاون فنی و مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن خبر داد

۴ هزار نفر در خوزستان در اقدام ملی مسکن ثبت نام می شوند/۷۷ هزار واحد مسكن مهر باقي‌ مانده

معاون فنی و مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن با بیان اینکه از مجموع ۷۷ هزار واحد مسکن مهر باقی مانده در خوزستان، ۲۲ هزار واحد خودمالکی هستند گفت: از هفته جاری چهار هزار نفر در خوزستان از طریق سامانه اقدام ملی مسکن ثبت نام می شوند.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛محمدمهدی بلوردی در حاشیه جلسه شورای مسکن خوزستان، اظهار کرد: طی بازدیدی که از سایت مسکن مهر شهرستان های اهواز، ماهشهر، بندر امام و آبادان صورت گرفت، قراردادهایی که برای آسفالت و معابر بود، تعیین تکلیف شدند.

معاون فنی و مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن کشور با اشاره به اینکه منابع برای اجرای کارهای باقی مانده به منظور تکمیل پروژه مشخص شده است افزود: از هفته جاری قراردادها منعقد شده و عملیات اجرای کار آغاز می شود.

 وی با بیان اینکه هفتاد میلیارد ریال به منظور انعقاد باقی مانده قراردادها و تکمیل سایت ها به شرکت آب و فاضلاب پرداخت می شود تصریح کرد: روشنایی معابر سایت مسکن مهر بندر امام (ره) در دستور کار قرار گرفت و یک کلانتری در سایت مسکن مهر بندر امام و یک کلانتری دیگر نیز در سایت مسکن مهر آبادان نیز از محل اعتبارات مسکن و شهرسازی استان، ساخته می شود.

بلوردی با اشاره به اینکه از مجموع ۷۷ هزار واحد مسکن مهر باقی مانده در خوزستان، ۲۲ هزار واحد خودمالکی هستند عنوان کرد: تاکنون ۳۳ هزار واحد مسکن مهر از طریق تعاونی تحویل داده شده است.

معاون فنی و مهندسی سازمان ملی زمین و مسکن کشور با بیان اینکه تکمیل مابقی ۱۹ هزار واحد سایت های مسکن مهر در جلسات گذشته و امروز مورد بررسی قرار گرفته و مصوباتی برای آنها داشتیم اضافه کرد: از هفته آینده چهار هزار نفر در خوزستان از طریق سامانه اقدام ملی مسکن ثبت نام می شوند.