تاریخ انتشار خبر: 8 آذر 1402 | 11:58:04
کد خبر : 15201
مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان:

۲۱ هزار واحد باقی‌مانده مسکن مهر خوزستان تکمیل می‌شود

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛مسعود بیات‌منش مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان ، در خصوص آخرین وضعیت مسکن‌های مهر خوزستان اظهار کرد: خوزستان از نظر تعداد مسکن مهر باقیمانده در رتبه دوم کشور قرار دارد و بیشتر این واحدها با مشکلات حقوقی، زیرساختی و بحث‌هایی از جمله آورده مردم مواجه هستند. وی با اشاره به وجود […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛مسعود بیات‌منش مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان ، در خصوص آخرین وضعیت مسکن‌های مهر خوزستان اظهار کرد: خوزستان از نظر تعداد مسکن مهر باقیمانده در رتبه دوم کشور قرار دارد و بیشتر این واحدها با مشکلات حقوقی، زیرساختی و بحث‌هایی از جمله آورده مردم مواجه هستند.

وی با اشاره به وجود ۲۱ هزار واحد مسکن مهر باقیمانده استان خوزستان افزود: ساخت و تکمیل این واحدهای باقی مانده در استان در دستور کار اداره کل راه و شهرسازی خوزستان قرار داشته و وزارت راه و شهرسازی نیز بر این مساله تاکید دارد.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان گفت: از این تعداد واحد مسکن مهر باقیمانده در استان فقط حدود ۸ هزار واحد دارای متقاضی موثر هستند.

بیات منش عنوان کرد: وزارت راه و شهرسازی تاکید دارد که تکمیل این واحدها در استان تا پایان دولت به اتمام برسد و وضعیت همه این واحدهای مسکن مهر خوزستان تعیین تکلیف شود زیرا این طرح یک سرمایه ملی است و باید به سرانجام برسد.

وی ادامه داد: کارگروه ویژه‌ای برای تکمیل پروژه مسکن مهر خوزستان تشکیل شده و با همکاری دیگر دستگاه‌ها و بانک‌ها جلساتی در حال برگزاری است تا بتوانیم هرچه سریعتر نسبت به تکمیل واحدهای باقی مانده و تعیین تکلیف این واحدها در استان اقدام کنیم.

مدیرکل راه و شهرسازی خوزستان خاطرنشان کرد: با توجه به تزریق منابع مالی به این پروژه، تلاش داریم تا پایان سال آینده همه زیرساخت‌های واحدهای مسکن مهر باقیمانده در استان را تکمیل کنیم.