تاریخ انتشار خبر: 11 فروردین 1400 | 12:19:05
کد خبر : 9915
یادداشتی از سیدحمیدحسینی:

گپی با وزیر محترم بهداشت و درمان:آقای دکتر نمکی شما بهداشت را بر درمان مقدم نکرده اید به همین یک دلیل مقصرید؟

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سیدحمیدحسینی فعال سیاسی-اجتماعی در یادداشتی باعنوان: گپی با وزیر محترم بهداشت و درمان:آقای دکتر نمکی شما بهداشت را بر درمان مقدم نکرده اید به همین یک دلیل مقصرید؟ جناب دکتر نمکی جناب دکتر هاشمی نمی دانم به چه دلیلی رفت؟وشما به چه دلیلی وزیر شدید؟و چه کسانی و یا چه کسی […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سیدحمیدحسینی فعال سیاسی-اجتماعی در یادداشتی باعنوان: گپی با وزیر محترم بهداشت و درمان:آقای دکتر نمکی شما بهداشت را بر درمان مقدم نکرده اید به همین یک دلیل مقصرید؟

جناب دکتر نمکی

جناب دکتر هاشمی نمی دانم به چه دلیلی رفت؟وشما به چه دلیلی وزیر شدید؟و چه کسانی و یا چه کسی به شما کمک کردکه براین مسند نشسته اید؟این موضوع را به تاریخ و افکار عمومی در روزهای آتی واگذار می کنم؟

همزمان با ورود شما کرونا آمد،بیماری که متاسفانه بجای آشکار کردن آن و مبارزه با آن به کتمان آن پرداختید.
معاونین شما در قم فرمودند:این بیماری کشنده تر از آنفلنزانیست و کودکان نیز به آن مبتلا نخواهندشد. و گاها زدن ماسک را نیز انکار می کردند؟

معاون دیگر شما از پارچه پیجامه ماسک درست کرد و عنوان کرد:همین پارچه زیر شلواری کافیست؛اینها را نیز در روزهای اتی قضاوت خواهیم کرد که ایا حرف های غیر کارشناسی شما باعث کاهش مرگ و میر و یا افزایش آن شده است؟

فرمودید:وزارت بهداشت ودرمان را با کمترین اعتبارات می چرخانید،اگر کرونا نبودمعلوم میشد که اینها همه حرف و شوی تبلیغاتی و خوراک برای عموم است.
براستی چرا اعتبارات بودجه ای استان خوزستان گاها بیش از نصف اعتبارات زادگاه معاونین شما می باشد؟

مستحضرید که هر توسعه سیاسی،اقتصادی و اجتماعی نیاز به زیر ساخت سلامت دارد،بزرگان گفتند:عقل سالم در بدن سالم است.

آقای دکتر نمکی
یادتان هست روزی اولی که بر مسند وزارت نشیتید گفتید:بهداشتی هستم و آمده ام شناسنامه الکترونیک سلامت و …را اجرا کنم،پزشک خانواده را احیا و اجرا نمایم.

آقای دکتر نمکی
چند درصد از بودجه؛ چند درصد از اعتبارات صندوق توسعه ملی،طرح تحول نظام سلامت و یک درصد ارزش افزوده را در زیر ساخت های بهداشت هزینه کردید؟

آیا در زمانیکه روزانه ده ها تن از عزیزان بعلت بیماری کرونا از بین می روند وداغ آنها بر دل هزاران نفر دیگر بر جای می ماند،افتتاح پروژه ها و توزیع تجهیزات پزشکی غیر مرتبط با کرونا افتخار است؟

قبلا نیز عرض کرده بودم در استان خوزستان خانواده های زیادی توان خرید ماسک و مواد ضد عفونی را ندارند؟

آیا از وضعیت خوزستان مطلع اید که در روزهای ایام نوروز با رژه حمل فوتی های بیماران کرونایی در خیابان خوزستان با آمبولانس های دانشگاه پزشکی موجب رعب و وحشت مردم شده اند؛و همچنان به راحتی از کنار آن عبور می کنید و به خود اجازه نمی دهید با سفری به خوزستان الیتام بخشی بر دل این مردم شوید.

برادر عزیز
بیکاری و دست فروشی عایده این مردم است؛شما با بیش از هزاران میلیارداعتبارات وزارت بهداشت برای پیشگیری از کرونا برای این مردم چه کرده اید؟

عزیزان سپاه در طرح شهید سلیمانی اگر نبودند شما چه حرفی برای گفتن داشتید؟

برادر عزیز
تا دیر نشده در این معاونین و روسا دانشگاه عزیز خود تجدید نظر فرمایید؛قول دادن به مردم،بازدید کردن وسوار هواپیما شدن را همه بلدند؟

انگلستان که منشاء کرونا انگلیسی بود چه کرد که امروز آمار مرگ ومیر آن صفر است؟

کشورهای آسیا جنوب شرقی نظیر ویتنام، مالزی و فلیپین با آن جمعیت متراکم چه کردند که مردم خود را از این بیماری منحوس دور کردند؟

آینده گان شما و تذکرات بنده را قضاوت خواهند کرد.شما بهداشت را بر درمان مقدم نکردید وبهمین یک دلیل مقصرید؟