تاریخ انتشار خبر: 29 مرداد 1400 | 18:03:09
کد خبر : 10647
یادداشتی از سیدحمیدحسینی:

گپی با وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی آقای نمکی!

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سیدحمیدحسینی فعال رسانه ای اجتماعی در یادداشتی باعنوان: گپی با وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی آقای نمکی! سلام و البته عرض تسلیت به ملت شریف ایران بابت مرگ عزیزانشان به علت بیماری منحوس کرونا تسلیت به هموطنان داغدار به بچه هایی که یتیم شدند زنانی که بیوه شدند پدر و […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سیدحمیدحسینی فعال رسانه ای اجتماعی در یادداشتی باعنوان: گپی با وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی آقای نمکی!
سلام و البته عرض تسلیت به ملت شریف ایران بابت مرگ عزیزانشان به علت بیماری منحوس کرونا تسلیت به هموطنان داغدار به بچه هایی که یتیم شدند زنانی که بیوه شدند پدر و مادرانی که داغدار جگر گوشه هایی خود شدند.
اما چند سوال:

چرا وزیر شدی!چه چیزی در خودت دیدی که با فشار نوبخت و بستن بودجه بر روی هاشمی این پست را اشغال کردید؟ واقعا چه جوابی داری برای افکار عمومی ؟چه جوابی داری برای خانواده های داغدار؟
چرا ماندی؟چرا نرفتی ؟ چرا میدان به کار بلدها ندادی؟چرا استعفا ندادی؟ اصرار بر ماندن و منم منم کردن چه نتیجه ای برای این کشور داشت؟کدام گورستان دره در این دنیا از تو طلب تجربه کرد؟ از چه سابقه‌ای دم می زدی و منم منم می کردی ؟ مالاریا را تو خاموش کردی در این کشور بقیه عوامل وزارتخانه قاق و کودن بودند ؟ اگر ملک زاده جوابت را نداد از سر شرمساری انتصاب چون تویی بود! چند ماه معاون بهداشت بودی که این همه سخنرانی و منم من می کنی!!!
کدام کار خارق العاده را برای این مرزو بوم انجام داده بودی؟ فکر نمی کنی این افرادی که دور وبرهستند و برایت سوت و هورا می کشند؟ در ذهن چیز دیگری دارند.

آقای نمکی!
برای یک میز بی ارزش و پست و مقام به این ملت بد کردی.

طرح تحول نظام سلامت را با خاک یکسان کردی. برتری تو بر هاشمی چه بود، واقعا چه بود
علم و دانش ،سابقه ، هوش اجتماعی،اقتدار ومدیریت ؟؟؟

حسن قاضی زاده هاشمی را به استعفا مجبور کردید خوب تو چرا آمدی از تو مدیر تر ،مدبر تر ،با سوادتر و ..در این مرز و بوم نبود، البته به جا و به موقع هم شما و هم آقای نوبخت باید جواب این ملت را بدهید

اینجا ایران است اینجا کشور امام حسین است ،اینجا کشور علمداری چون سلیمانی هاست ؛دور برت را با چه کسانی پُر کردید؟!

چرا معاون بهداشت قوی تر نیاوردی،چرا معاون درمان قوی نیاوردی ؛ ملت را چه فرض کردید؟

شعارهای روز رای گیری را یادت هست حتی یکی را جامه عمل نپوشاندی
البته که کرونا دیواری بود برای دیده نشدن سو مدیریت هایت
چرا بهداشت را بر درمان مقدم نکردی ،تو که گفته بودی من بهداشتی هستم؟

نگاهی به مدیران بهداشت و درمان فعلی خود بکن، همه انتصابات اشتباه مشاور سفارشی از کمیسیون مدیر کلی که تنها سابقه مهمش مسئولیت کامپیوتر فلان بیمارستان بود، مدیری که از هیئت امنا ارزی کنار گذاشته شده ،خانمهایی که سابقه یک روز مدیریت در سطح خرد هم نداشته اند معاون توسعه‌ای که نه تنها از بهداشت ودرمان اطلاعی نداشت که آوردهایش هم از سازمان امور مالیاتی و مدیر تحمیلی بودجه و مدیر خدمات عمومی هم ولایتی و هم زبانش در مدیریت کلان کشوری و رسته های بهداشت و درمان اصلا تحصیلات ابتدائی هم نداشتند.

مدیر دفتر وزارتی که البته خود بهتر می دانی ،البته بگذریم از مدیرانی که الان دور وبر عین الهی می چرخند و خود را اصولگرا می دانند و به میز چسبیدند و دنبال رای برای ایشان هستند شما چگونه می خواستی با این تیمی که میز را به سلامت ملت ترجیه می دهند قصد مقابله با کرونا را داشتید؟!

قبلا چندین بار گفتم؛ گوش ندادید و اگر هم دادید صدایش را در نیاوردید.

سری به هیئت امنا صرفه جویی ارزی بزن و مشاهده کن معاون درمان و معاون اجرائی ایشان چه کرده اند با بیت المال مسلمین در طول تاریخ جمهوری اسلامی و تاریخ قبل آن هیچ وزیر ،ریاست جمهوری این حجم تجهیزات به مسئولین استانی و نمایندگان مجلس قانونی و غیر قانونی قواگل نداده است که واقعا جای شگفت است.

به عنوان یک خبرنگار اجتماعی نوشتم اگر وامی از بانک جهانی گرفتید ۸۰ در صد دربرداشت ببرید تجهیزات مولد واردکنید ،دستگاههایی وارد کنید که در شرایط تحریم به ما نمی دهند گوش شنوایی نبود نماینده دکتر نوحی در معاونت درمان براساس قول به نمایندگان تصمیم گرفت برای یک کشور و توزیع شد.

در اکسیژن مراکز به مشکل خوردید چراکه اصلا درمان شما پروژه های دکتر قریب قبل کرونا را ورق هم نزد گوش دادند به یک خانم کارشناس و یک مدیر کل فاقد تجربه و این شد که هم دستگاهها را چند برابر قیمت خریدید و هم دیر خریدید
در خصوص نحوه توزیع اعتبارات هم عدم اشراف معاون توسعه به بحث بهداش ودرمان موضوع از پیش نمایان بود.

راستی آمده بودید که غذا و دارو که اتفاقا رشته تخصصی خودتان بود سامان دهید( البته ببخشید شما در همه علوم صاحب نظرید!!!! ) فساد را در داو و غذا خشکاندید الان الحمدالله هیچ رانتی در غذا و دارو و جود ندارد و شما شایسته سالاری کردید

برادر عزیز

آنجا که از قبل هم بدتر است از داروهای خاص گرفته تارهمین سرم نمکی البته خدا پدر معاون کل شما را بیامرزد هم با پارچه زیر شلواری برای خود ماسک ساخت هم با ۴ لیوان آب و دقایق نمک وشکر مشکل را حل کرد!

آقای نمکی

از کجا بگویم کشور یک پارچه سیاه و قرمز ،از فرافکنی های شما، از مدیرانتان ،از کنترل اپیدمی از مشاور رسانه‌ای و میر روابط عمومی از کدام بگویم.

آقای نمکی!

مردم را گرفتار کردید امیدوارم مورخان روزهای بودن شما را از کتاب تاریخ حذف کنند که لکه ای  بس سیاه است.

اما سخنی با نزدیکان نمکی با مدیران نمکی نمی دانم چقدر خوزستان را می شناسید ولی مطمئنم کوت عبداله و حاشیه اطراف اهواز شوش سوسنگرد ،هویزه را ندیدید؛ بعید می دانم درک کنید که درآمد برخی از یک گاو و یا چند درخت خرماست.

بعید می دانم بدانید چون خارج شمول ،داخل شمول و حق کرونای ستادی زیاد گرفته اید شاید مجموع دریافتی هاشما و عوامل استانی شما چند ده برابر چند ده خانواده اهوازی باشد ، ولی این مردم و خدای این مردم از شما نخواهد گذشت از آن مدیر استانی و ستادی که با رانت استاد شد از آن مدیر ستادی و استانی که با رانت انتقالی گرفت از آن مدیر ستادی و استانی که دیدو شنید و مسئولیتش را فراموش کرد
از آن مدیر ستادی و استانی که می دانست نمی تواند ولی بر سر پست ماند از آن مدیر ستادی و استانی که با نا کارآمدی و عدم تجربه به این ملت ضربه زد.

برادر من خواهر من چرا قبول کردید و قبولاندید آنچه توانایی نداشتید و نداشتید.

در ایامی که مردم اطراف اهواز ماسک و ماده ضد عفونی کننده نداشتند و شما در حضور ریاست جمهور پروژه عمرانی و تجهیزاتی با پول این ملت افتتاح کردید.

در ایامی که مردم نان نداشتند و اعتبارات یک میلیارد یورو صندوق توسعه ملی رادچوب حراج زدید و توزیع کردید و تجهیزات غیر مرتبط خریدید

آیا خبر دارید چهار شهرستان باغملک،هفتکل،رامهرمزو رامشیر فقط دارای یک دستگاه سی تی می باشند که اکثر اوقات دستگاه مذکور خراب است و بیماران را سرگردان به مرکز استان راهی می کند.

گفتیم هزار بار گفتیم توزیع اعتبارات در زمان پاندمی باید توسط تیم کشوری متشکل از تمام وزارتخانه ها،سپاه ارتش و …. تصمیم گیری شود.

آقای نمکی ،جان بابایی، رئیسی،حق دوست تقوی نژاد وسایر مدیران ما که جواب یک تب را نمی توانیم بدهیم؛ شما جواب ده‌ها هزار مرگ،بیکاری و …. را چگونه خواهی داد