تاریخ انتشار خبر: 22 آبان 1398 | 16:12:13
کد خبر : 7302

گشایش دو نمایشگاه تخصصی در اهواز دو نمایشگاه تخصصی امروز در اهواز گشایش یافت.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان ،رحیم جلیلی مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی خوزستان گفت : سومین نمایشگاه تخصصی ورزش و تجهیزات ورزشی خوزستان با حضور شرکت ها و فعالان ورزشی در ۶۰ غرفه امروز گشایش یافت. جلیلی افزود : در این نمایشگاه شرکت هایی از استان های تهران، اصفهان، فارس و خوزستان و تعدادی […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان ،رحیم جلیلی مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی خوزستان گفت : سومین نمایشگاه تخصصی ورزش و تجهیزات ورزشی خوزستان با حضور شرکت ها و فعالان ورزشی در ۶۰ غرفه امروز گشایش یافت.

جلیلی افزود : در این نمایشگاه شرکت هایی از استان های تهران، اصفهان، فارس و خوزستان و تعدادی از هیات های ورزشی استان حضور دارند.

وی ادامه داد : ارائه آخرین دستاوردها و فناوری‌های حوزه ورزش و تجهیزات ورزشی، توسعه ورزش‌های پایه و ورزش مدارس، آشنایی با پیشرفت‌های حوزه تجهیزات ورزشی، ایجاد فضای رقابتی و ارتقای کیفی تولیدات و تجهیزات ورزشی از جمله اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه های بین المللی خوزستان بیان کرد : همچنین همزمان با این نمایشگاه نوزدهمین نمایشگاه لوازم خانگی ، تجهیزات آشپزخانه و فرش نیز برپا شده است.

سومین نمایشگاه تخصصی ورزش و تجهیزات ورزشی و نوزدهمین نمایشگاه لوازم خانگی ، تجهیزات آشپزخانه و فرش خوزستان تا ۲۴ آبان از ساعت ۱۶ تا ۲۲ در محل نمایشگاه های بین المللی خوزستان واقع در میدان شهید چمران کیانپارس برپاست.