تاریخ انتشار خبر: 13 مهر 1398 | 19:03:50
کد خبر : 6473
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان

کودکان دانا و اهل علم، زمینه ‌ساز آینده روشن کشور هستند

کیانی با بیان اینکه کودکان دانا و اهل علم، زمینه ‌ساز آینده روشن این اقلیم هستند گفت: کانون پرورش فکری خوزستان با بهره ‌گیری از ظرفیت ها و ظرافت های موجود با کودک، رفتاری متفاوت و موثر از خود بروز داده است.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛  وحید کیانی امروز (شنبه ۱۳ مهر) در آئین افتتاحیه و رونمایی از تمبر و طرح پوستر هفته ملی کودک اظهار کرد: کودک رفتار اجتماعی را به مثابه یک عمل اجتماعی یاد می گیرد و به کار می بندد.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان اضافه کرد :در این زمینه جوامعی که کودکان خود را به هنر اجتماعی زیستن و اندیشیدن راهنمایی می کنند، به سعادت و پیشرفت دست پیدا خواهند کرد.

کیانی  با تاکید براینکه هفته ملی کودک، پاسداشت کرامت کودکان سرزمینی است که همواره سرشار از صلح و دوستی هستند افزود: خرسندیم که آیین افتتاحیه این رویداد مهم ملی و بین المللی برای اولین بار در کشور پس از حدود ۱۴ سال در استان خوزستان برگزار می شود و همچنین برای نخستین بار پرچم هفته ملی کودک در این استان برافراشته می شود.

وی  با بیان اینکه خوزستان سرزمین عشق و حماسه و دانایی است عنوان کرد: کودکان دانا و اهل علم، زمینه ‌ساز آینده روشن این اقلیم هستند و در همین زمینه شعار این هفته «آینده را باید ساخت» در نظر گرفته شده است.

ایشان  با اشاره به اینکه کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان با بهره‌ گیری از ظرفیت ها و ظرافت های موجود با کودک، رفتاری متفاوت و موثر از خود بروز داده است اذعان داشت: در این زمینه گستردگی تلاش آنها تا دورترین روستاها و کم برخوردارترین مناطق کمتر توسعه یافته رسیده است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان تصریح کرد: ناوگان سیار کتابخانه کانون اگرچه نیاز به نوسازی دارد اما کودکان را هیچ گاه تنها نمی گذارد.