تاریخ انتشار خبر: 5 دی 1398 | 13:58:52
کد خبر : 7797
استاندار خوزستان:

کمیته توسعه متوازن ‌بندرماهشهر از شنبه آغاز به کار می‌کند

به گزارش گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛غلامرضا شریعتی استاندارخوزستان در حاشیه جلسه شورای جلسه مشترک شورای تامین استان خوزستان، شورای تامین شهرستان بندرماهشهر و مدیران عامل صنایع پتروشیمی شهرستان بندرماهشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جلسه مشترک امروز در راستای هماهنگی، پایش و نظارت بر شرایط امنیتی ومسائل اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی منطقه است. وی افزود: […]

به گزارش گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛غلامرضا شریعتی استاندارخوزستان در حاشیه جلسه شورای جلسه مشترک شورای تامین استان خوزستان، شورای تامین شهرستان بندرماهشهر و مدیران عامل صنایع پتروشیمی شهرستان بندرماهشهر در جمع خبرنگاران اظهار داشت: جلسه مشترک امروز در راستای هماهنگی، پایش و نظارت بر شرایط امنیتی ومسائل اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی منطقه است.

وی افزود: در این جلسه در خصوص مسئولیت‌های اجتماعی و اقدامات صنایع پتروشیمی در زمینه اشتغال جوانان مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با توصیه‌هایی که داده شد سعی بر حفظ توازن منطقه شهرستان بندرماهشهر می‌شود.

استاندار استان خوزستان بیان کرد: کمیته توسعه متوازن از شنبه آغاز به کار خواهد کرد و در زمینه‌های اشتغال بومیان، سرمایه‌گذاری و توسعه همه جانبه‌‌ شهرستان بندرماهشهر تصمیم‌گیری ‌می‌کند؛ از مدیران عامل صنایع پتروشیمی چند نماینده در این جلسه حضور دارند و یک یا دو عضو شورای تامین استان ناظر این کمیته هستند.

وی خاطرنشان کرد: اقدامات مفید و موثری در شهرستان بندرماهشهر برای افزایش ضریب پایداری امنیتی منطقه و بالابردن توان و تاب‌آوری منطقه شهرستان بندرماهشهر در برابر مسائل مختلف باید انجام شود.