تاریخ انتشار خبر: 11 اردیبهشت 1399 | 12:22:30
کد خبر : 8809

پیام منتخب مردم حوزه انتخابیه مسجدسلیمان بمناسبت روز معلم وکارگر

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ علیرضا ورناصری منتخب مردم حوزه انتخابیه مسجدسلیمان،هفتکل،لالی واندیکا درمجلس شورای اسلامی در پیامی روز معلم و کارگر را تبریک گفت. درپیام ایشان آمده است: بِسْمِ ٱللّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِيمِ قُل هَل یَستوی الَذین یَعلَمون وَ الذین لایَعلَمون، اِنما یَتَذکر اولوا الالباب. خداوند عزّوجل را برآن شاکریم که صفحات تقویمِ سرزمینِ مقدسمان […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ علیرضا ورناصری منتخب مردم حوزه انتخابیه مسجدسلیمان،هفتکل،لالی واندیکا درمجلس شورای اسلامی در پیامی روز معلم و کارگر را تبریک گفت.

درپیام ایشان آمده است:

بِسْمِ ٱللّٰهِ ٱلرَّحْمٰنِ ٱلرَّحِيمِ
قُل هَل یَستوی الَذین یَعلَمون وَ الذین لایَعلَمون، اِنما یَتَذکر اولوا الالباب.

خداوند عزّوجل را برآن شاکریم که صفحات تقویمِ سرزمینِ مقدسمان مزیّن است به مناسبتهای گرانمایه.

معلمان وکارگران هماره درتعاملی ستودنی بر ضرورتِ تلاش و بصیرت،تعلیم و تعلّمِ توأمان صحه گذاشته بر حسب شرایط در محیط تحصیل و کار دلاورانه به رسالت تاریخی وحساس خود عمل مینمایند.

در آوردگاههای مختلف بویژه درمقامِ هشت سال دفاعِ الهی،ثابت شد که کارگران وفرهنگیان، هماره شهدایی بالقوه اند که درتمام جلوه های دفاع وپویاییِ این مرز و بوم جان برکف،متعهد ومسئولیت پذیر، پیشگام هستند.

براستی اهالی فرهنگ و کارگران کوشا در بزنگاه های حساسِ تحریمهای اقتصادی وهجمه های عقیدتیِ جنگ نرم،در میعادگاهِ تداوم عزت و استقلال کشورمان،نقش خود را به اثبات رسانده با مُسلح شدن به سلاح علم،تلاش و ایمان،ضمن خلقِ خودباوری، موجب استحکام کیانِ این مرز پرگوهر میشوند.

اینک معلمان فرهیخته و کارگران جهادگر و متکلّف،ضمن درک ضرورتهای نوینِ جامعه با اتکاء به بصیرت و دانشِ روز،برای رسیدن به استقلال و خودکفایی کشور،مجددأ حماسه ایی ماندگار خلق میکنند، بر مسئولان و مدیران کلان هم بایسته است جهت تکریم این عزیزان، فراتر از مواعید وشعارها اقدام کرده ومطالبات معوق معیشتی ایشان را برآورده سازند.

این ایام فرخنده را به آموزگاران خِرد و روشنایی،بویژه معلمان و اساتیدِمقاطع تحصیلی خودم،و جهادگران عرصه کار و صنعت تبریک و تحیّات عرض مینمایم.

وَ مِنَ اللّهِ التَّوفیقُ و عَلَیهِ التُّکلانُ.

علیرضا ورناصری