تاریخ انتشار خبر: 12 آذر 1399 | 20:36:55
کد خبر : 9544
غلامرضاصدیق راد:

پیام مدیر کل بهزیستی خوزستان به مناسبت۱۳ آذر روز جهانی معلولان

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ غلامرضاصدیق راد مدیر کل بهزیستی خوزستان در پیامی ۱۳ آذر روز جهانی معلولان را گرامی داشت. در پیام ایشان آمده است: انسانیت به روح است نه به جسم. امام خمینی(ره) ۱۳ آذر ماه مصادف با روز جهانی معلولان فرصتی است مغتنم برای تکریم و تجلیل از شایستگی های افرادی که […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ غلامرضاصدیق راد مدیر کل بهزیستی خوزستان در پیامی ۱۳ آذر روز جهانی معلولان را گرامی داشت.

در پیام ایشان آمده است:

انسانیت به روح است نه به جسم.
امام خمینی(ره)
۱۳ آذر ماه مصادف با روز جهانی معلولان فرصتی است مغتنم برای تکریم و تجلیل از شایستگی های افرادی که در اندیشه و عمل ثابت نمودند که معلولیت شکستن حصارهای محدودیت و رسیدن به این واقعیت است که انسان می تواند با تلاش عمیق و وسیع بر مشکلات خویش و دنیای پیرامون فائق آید.

معلولان عزیز همواره دوشادوش سایر آحاد جامعه در راه توسعه فردی و اجتماعی و آبادانی کشور کوشیده اند و بارها بر قله های افتخار ایستاده و طعم موفقیت را چشیده و الهام بخش دیگران بوده اند.

امید دارم یکسان سازی فرصت ها و مجالها برای این جامعه ارزنده هر روز بیش از پیش، مورد توجه قرار گیرد و یقین دارم که در قدرت لایزال الهی هیچ امری غیرممکن نیست و همت و عزم راسخ معلولان ، مسیر رسیدن به آینده ی روشن و باور ارزشمند “خواستن، توانستن است” را هموار می گرداند.

اینجانب ضمن تبریک روز جهانی معلولان ،برای همه توان یابان عزیز کشور و آنانی که معلولیت را محدودیت ندانسته و پر امید و پرتلاش مسیر پر پیچ و خم موفقیت را طی کرده و با عزمی راسخ قله های افتخار را فتح کرده اند ،آرزوی توفیق روز افزون دارم.