تاریخ انتشار خبر: 4 شهریور 1402 | 08:02:39
کد خبر : 14788

پیام مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به مناسبت آغاز هفته دولت

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛علیرضا دانشی در پیام خود ضمن گرامیداشت نام و یاد شهیدان رجایی و باهنر به عنوان دو یار وفادار امام و انقلاب، ساده زیستی، تقوا، مبارزه با فساد و ظلم ستیزی آن دو را الگو دولت مردان خواند. در پیام ایشان آمده است: فرا رسیدن هفته دولت در شهریور ماه هر […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛علیرضا دانشی در پیام خود ضمن گرامیداشت نام و یاد شهیدان رجایی و باهنر به عنوان دو یار وفادار امام و انقلاب، ساده زیستی، تقوا، مبارزه با فساد و ظلم ستیزی آن دو را الگو دولت مردان خواند.

در پیام ایشان آمده است:

فرا رسیدن هفته دولت در شهریور ماه هر سال، یادآور شخصیت‌های کم نظیری همچون شهیدان رجایی و باهنر می‌باشد که الگوهای رفتاری و سبک مدیریتی آنان تا همیشه اسوه حکمرانی در حکومت‌های اسلامی و انسانی خواهند بود.

بسم الله الرحمن الرحیم

فرا رسیدن هفته دولت در شهریور ماه هر سال، یادآور شخصیت‌های کم نظیری همچون شهیدان رجایی و باهنر می‌باشد که الگوهای رفتاری و سبک مدیریتی آنان تا همیشه اسوه حکمرانی در حکومت‌های اسلامی و انسانی خواهند بود.

ساده زیستی، مردمداری، ‌فساد ستیزی و تحول خواهی از جمله خصوصیات این شهیدان والا مقام و مدیران ارشد کشور در اوائل تشکیل نظام جمهوری اسلامی می باشد.

افتخار به خادمی ملت و عمومی کردن فرهنگ خدمت بی‌منت در ساختار اداری کشور که در دهه اول انقلاب با تاثیرپذیری از آن فضا و جغرافیای آرمانی، در کنش و منش شهیدان رجایی و باهنر تجلی واقعی پیدا کرده بود، از ذهن و جان مردم عزیز ایران بیرون نخواهد رفت.

صنعت نفت ایران و شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب در دولت سیزدهم با نگاهی تحول‌خواهانه و عملکردی جهادی در حوزه‌های گوناگونی همچون افزایش تولید نفت، افزایش ظرفیت‌های تولید،رشد صادرات نفت و گاز و میعانات، صادرات خدمات فنی و مهندسی، دیپلماسی فعال و انقلابی، اتمام پروژه‌های نیمه تمام و افزایش افزایش جذب نیروی انسانی جوان متخصص، توانسته است جلوه‌ای از حلاوت آن دوران پرشکوه را بر جان و روح مردم عزیز بچشاند.

اینجانب هفته دولت را که یادآور بازخوانی و بازروایی الگوی مطلوب حکمرانی ایرانی اسلامی می‌باشد را به محضر همه کارکنان، مدیران و مسئولان دستگاه‌های دولتی کشور، وزارت نفت و بخصوص همکارانم در شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب تبریک و تهنیت عرض می‌ نمایم و از خداوند متعال توفیق حرکت در مسیر این شهیدان والامقام را برای همه کارکنان و مدیران استدعا دارم.