تاریخ انتشار خبر: 18 فروردین 1403 | 08:46:18
کد خبر : 15600

پیام مدیر عامل درمحكومیت جنایات رژیم صهیونیستی و حمله به كُنسول گری ایران

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛علیرضا دانشی مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب در پیامی جنایات رژیم صهیونیستی و حمله به كُنسول گری ایران را محکوم کرد. در پیام ایشان آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم «ولا تقولوا لمن یقتل فی سبیل الله. اموات بل احیا و لکن لا تشعرون» هر کسی را که در راه خدا […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛علیرضا دانشی مدیرعامل مناطق نفت خیز جنوب در پیامی جنایات رژیم صهیونیستی و حمله به كُنسول گری ایران را محکوم کرد.

در پیام ایشان آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«ولا تقولوا لمن یقتل فی سبیل الله. اموات بل احیا و لکن لا تشعرون»

هر کسی را که در راه خدا کشته و شهید شد، مرده نپندارید؛ بلکه او زنده جاوید است ولیکن شما این حقیقت را در نخواهید یافت.
سلام بر شهیدان و درود به روح بلند و رفیعشان که با ازخودگذشتگی و جان‌فشانی درراه اسلام و میهن، نقشینه عظمت و شکوه ایران عزیزمان را با قلم سرخ خود نگاشتند و با بصیرت و آگاهی به تأسی از مولای متقیان و فرزند رشیدش حضرت اباعبدالله الحسین (ع) بهترین هستی خود را تقدیم آرمان‌ها و ارزش‌های نظام اسلامی و امنیت و آرامش امروز ما کردند.

بار دیگر دست خبیث‌ترین شیطان روزگار، رژیم اشغالگر صهیونیستی اسرائیل غاصب و آن آمریکای خون‌خوار، جنایتی دیگر را رقم زد و موجب به شهادت رسیدنِ تعدادی، از سرداران رشید اسلام، شد.

چنین رفتارهایی هدفمند و ناجوانمردانه تلاشی مذبوحانه برای سرپوش نهادن بر شکست های پی درپی این رژیم در منطقه است و ضعف و زبونی این غده سرطانی با چنین اقداماتی ترمیم نخواهد شد و به حول و قوه الهی شاهد زوال و اضمحلال این رژیم غاصب در آینده ای نزدیک خواهیم بود.

اینجانب ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت سردار محمدرضا زاهدی و همرزمانشان به پیشگاه حضرت بقیه‌الله الاعظم، رهبر معظم انقلاب اسلامی، خانواده محترم شهید بزرگوار و دوستان، برای آنان صبر جمیل و اجر جزیل و برای روح متعالی ایشان رحمت و علو درجات را از درگاه خداوند رحمان مسئلت داشته و این اقدام جنایتکارانه رژیم جعلی صهیونیستی به سرکردگی آمریکا را به شدت محکوم می‌کنم.


علیرضا دانشی
مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب