تاریخ انتشار خبر: 9 دی 1402 | 14:06:35
کد خبر : 15318

پیام تسلیت مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب به مناسبت شهادت سردار سرتیپ پاسدار سید رضی موسوی

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در پیامی شهادت سردار سرتیپ پاسدار سید رضی موسوی را تسلیت گفت. در پیام ایشان آمده است: بسم‌الله الرحمن الرحیم وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُون خبر شهادت «سردار سرتیپ پاسدار سید رضی موسوی» از مستشاران نظامی باسابقه […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب در پیامی شهادت سردار سرتیپ پاسدار سید رضی موسوی را تسلیت گفت.

در پیام ایشان آمده است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

وَلاَ تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُواْ فِی سَبِیلِ اللّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاء عِندَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُون

خبر شهادت «سردار سرتیپ پاسدار سید رضی موسوی» از مستشاران نظامی باسابقه سپاه در سوریه به دست صهیونیست‌های غاصب و جنایتکار موجب تألم شد.

ایشان از یاران و همراهانِ صدیقِ سردار شهید حاج قاسم سلیمانی بود که در جبهه های نبردِ با تکفیری‌های موردِ حمایت آمریکا و اسرائیل، مجاهدت‌ها و رشادت‌ها کرد و در آخر پاداش این عمل صالح با رزق شهادت به او عطاء شد، و این شهید والامقام به هم‌رزمان شهیدش پیوست و بدون‌تردید بهشت، روزیِ نیکوی الهی و ارزانی شده از جانب خدا به شهداست؛ خداوند مقام شهیدان ما بالاخص سردار سیدرضی موسوی را متعالی و آنها را با شهدای کربلا محشور گرداند.

رژيم غاصب اسرائيل بواسطه عمليات طوفان الاقصي و مقاومت تاريخي مردم مظلوم غزه، اعلام انزجار مردم در سراسر جهان از جنايات اين رژيم و حمايت گروه‌هاي مقاومت منطقه در استيصال کامل به سر مي‌برد و با اين حمله تروريستي به خيال خام خود موجب تغيير معادلات خواهد شد، اما سنت الهي بر نابودي ظالمان قرار دارد و يقيناً رژيم صهيونسيتي نيز به واسطه حاکميت اين سنت الهي در تاريخ فرو خواهد پاشيد و محور مقاومت برنده نهايي اين تقابل خواهد بود.

اینجانب ازطرف خود و خانواده بزرگ شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، شهادت این سردار والامقام را به ولی‌امر مسلمین و فرماندهی معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و نهاد مقدس سپاه پاسداران و همرزمان و خانواده معظم شهید تبریک و تسلیت گفته و برای آنان صبر جمیل و اجر جزیل از درگاه باری تعالی مسئلت دارم

علیرضا دانشی

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب