تاریخ انتشار خبر: 1 شهریور 1397 | 20:07:35
کد خبر : 3256
مهرداد شریفی مدیربهداشت غرب اهواز:

پیام رئیس مركزبهداشت غرب اهواز به مناسبت روز پزشک

زاگرس نشینان- مهرداد شریفی رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز  در پیامی به مناسبت روز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک، این روز را تبریک گفت . متن  این پیام به شرح ذیل است : بسم الله الرحمن الرحیم یکم شهریور، زادروز نابغه‌ی دوران، دانشمند بزرگ و طبیب نامدار ایرانی شیخ الرییس ابوعلی سینا و روز پزشک مظهر […]

زاگرس نشینان- مهرداد شریفی رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز  در پیامی به مناسبت روز بزرگداشت ابوعلی سینا و روز پزشک، این روز را تبریک گفت .

متن  این پیام به شرح ذیل است :

بسم الله الرحمن الرحیم

یکم شهریور، زادروز نابغه‌ی دوران، دانشمند بزرگ و طبیب نامدار ایرانی شیخ الرییس ابوعلی سینا و روز پزشک مظهر و تجلی علم و دانش مبتنی بر اخلاق، حکمت و معرفت است .

آنگاه که پزشک به واسطه‌ی دانش و تخصص و تجربه، جسم و جان بیمار را به دم مسیحایی شفا می‌بخشد به واقع سلامت و آرامش و آسایش جامعه را در سایه‌ی عنایت پروردگار متعال تضمین می‌کند .

روز پزشک نه فقط تکریم و تجلیل از پزشکان و طبیبان عزیز و پرتلاش جامعه است بلکه به نوعی تکریم از دانش و فضیلت و دانایی است .

این روز مقدس را به جامعه‌ی شریف پزشکی تبریک و تهنیت عرض نموده و از درگاه خداوند بزرگ سلامتی و بهروزی پزشکان اندیشمند و دل آگاه کشور را در راه اعتلای روزافزون خدمات بهداشتی، درمانی، آموزشی و پژوهشی و اجرایی مسالت می‌نمایم .

مهرداد شریفی

رئیس مرکز بهداشت غرب اهواز