تاریخ انتشار خبر: 30 شهریور 1398 | 23:12:13
کد خبر : 6216

پیام رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان به مناسبت هفته دفاع مقدس

به گزارش  خبرگزاری  زاگرس نشینان؛ کیخسرو چنگلوایی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در پیامی بمناسبت  هفته دفاع مقدس وتمسک به کلمه الله و اعتلای پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در سنگر تولیدات کشاورزی را، مدیریت جهادی در سنگر امروز برشمرد. درپیام ایشان آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم دوران ۸ ساله دفاع مقدس روزهای پرشور […]

به گزارش  خبرگزاری  زاگرس نشینان؛ کیخسرو چنگلوایی رئیس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان در پیامی بمناسبت  هفته دفاع مقدس وتمسک به کلمه الله و اعتلای پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران در سنگر تولیدات کشاورزی را، مدیریت جهادی در سنگر امروز برشمرد.

درپیام ایشان آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

دوران ۸ ساله دفاع مقدس روزهای پرشور پیکار مردانی بزرگ با عزم و اراده ای پولادین بود، که تا ابد برای ما درس ایثار و آزادگی به همراه دارد، چرا که امروز که در این شرایط سخت ،با وجود تحریم های بی امان و ناجوانمردانه ، در سنگری دیگر در حال نبردیم، در هر لحظه الگو و سرمشقمان، درس های بی همتا و برگ های زرین کتاب ایثار و شهامت در آن ایام مقدس است.
وی افزود: آنچه از آن روزها برای این روزها آموخته ایم، تمسک به کلمه الله و اعتلای پرچم مقدس جمهوری اسلامی است . ما امروز در سنگر تولیدات کشاورزی ،پرتوان و با مدیریت جهادی ایستاده ایم تا بار سنگین تامین امنیت غذایی میهن عزیزمان را با تمام توان به سرمنزل مقصود برسانیم.
چنگلوایی تصریح کرد: یاد و خاطره شهیدان ، جانبازان جان بر کفان و بزرگ مردان دوران دفاع مقدس را گرامی می داریم. همچنین ضمن محکوم نمودن حادثه تروریستی ۳۱ شهریور ۹۷ ، از شهدای مظلوم آن به نیکی و قداست یاد می نماییم ، با آرمان های بی بدیلشان تجدید بیعت می کنیم و از درگاه ایزد منان عاجزانه استدعا داریم، به حرمت نیت پاک شهدا و تقدس راهشان، عزت و سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران پاینده و روز افزون باد.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان خوزستان  در پایان تاکید نمود : در هفته دفاع مقدس همه با هم  برای ادامه راه شهدا و سرفرازی این مرزوبوم هم پیمان هستیم واز هیچ کوششی جهت توسعه استان و کشور دریغ نخواهیم نمود.

کیخسرو چنگلوایی
۳۱ شهریور ۹۸