تاریخ انتشار خبر: 4 خرداد 1401 | 12:00:43
کد خبر : 13157

پیام تسلیت نماینده خبرگان رهبری به مردم آبادان

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛آیت الله محمدحسین احمدی شاهرودی نماینده مجلس خبرگان رهبری درپیامی حادثه ساختمان متروپل را به مردم آبادان و عموم مردم خوزستان تسلیت گفت. در پیام ایشان آمده است: بسم الله الرحمان الرحیم و لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم به من می گویند اگر برای حادثه آبادان پیامی صادر […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛آیت الله محمدحسین احمدی شاهرودی نماینده مجلس خبرگان رهبری درپیامی حادثه ساختمان متروپل را به مردم آبادان و عموم مردم خوزستان تسلیت گفت.

در پیام ایشان آمده است:

بسم الله الرحمان الرحیم و لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم

به من می گویند اگر برای حادثه آبادان پیامی صادر کنید خوب است چه پیامی صادر کنم جز عرض تسلیت و همدردی با مردم مظلوم و محروم آبادان و خرمشهر که بعد از ده ها سال از پایان جنگ تحمیلی هیچ کار اساسی و در خور شان برایشان انجام نشده ، هنوز وضعیت جنگزدگی دارند.

مسئولین امر هم می دانند و کاری نمی کنند . وقتی هم حرفی می زنیم می گویند کارهای اجرائی به خبرگان مربوط نیست دخالت نکنید وحتی مسئولین استانی پاسخ تلفن ما را هم نمی دهند یا به زحمت می دهند در این اوضاع و احوال پیام مطالبه گری از مسئولین امر دردی دوا نمی کند چون خودشان می دانند و چاره جویی نمی کنند فقط باید گفت: انا لله و انا الیه راجعون .

خداوند درگذشتان این حادثه مولمه را رحمت و به مجروحین شفای عاجل و به بازماندگان پاداش صابرون بغیر حساب عنایت فرماید.

احمدی شاهرودی نماینده مجلس خبرگان رهبری استان خوزستان