تاریخ انتشار خبر: 2 مهر 1400 | 23:12:52
کد خبر : 10928

پیام تسلیت مدیرکل کانون فرهنگی پرورشی کودکان و نوجوانان خوزستان در پیامی درگذشت نوجوان فداکار علی لندی را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛وحید کیانی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان در پیامی درگذشت نوجوان فداکار علی لندی را تسلیت گفت. در پیام ایشان آمده است: انالله و انا الیه راجعون سرزمین تمدن ساز و حماسه خیز خوزستان سوگوار نوجوانی ست که سیاووشانه دل به آتش زد تا بار دیگر مفهوم عمیقِ […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛وحید کیانی مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان در پیامی درگذشت نوجوان فداکار علی لندی را تسلیت گفت.

در پیام ایشان آمده است:

انالله و انا الیه راجعون

سرزمین تمدن ساز و حماسه خیز خوزستان سوگوار نوجوانی ست که سیاووشانه دل به آتش زد تا بار دیگر مفهوم عمیقِ ایثار و فداکاری شور و شکوهی تازه یابد و جغرافیای دلتنگِ زاگرس همچنان فرزندانی چنین بایسته را در دامان خود بپروراند.

درگذشت شهادت گونه ی نوجوان جرات مند و قهرمان علی لندی و تلاش بی دریغ او برای نجات جان دو شهروند ایذه ای حماسه ای جاودان رقم زد که تا همیشه در باور تاریخ ماندگار خواهد ماند.

کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان خوزستان نیز در این داغیاد اندوه بار به سوگ نشسته است و با برپاداشت برنامه هایی وزین و فاخر یاد و خاطره ی علی عزیز را گرامی خواهد داشت.