تاریخ انتشار خبر: 10 بهمن 1397 | 23:01:47
کد خبر : 4431

پیام تسلیت فرماندار شهرستان هفتکل به مناسبت درگذشت پدر شهیدان محمدی

به گزارش زاگرس نشینان ، در پی درگذشت مرحوم «حسین محمدی» ، پدر شهیدان سرافراز، «رمضان،عادل،عمار،پروین وشیرین»، حجت الاسلام سیدعابدین طباطبایی با انتشار پیامی فقدان ایشان را به خانواده محترم شهیدان محمدی تسلیت گفت. متن پیام فرماندار شهرستان هفتکل به شرح زیر است: بسم‌الله‌الرحمن الرحیم انالله و انا الیه راجعون بیت معظم شهیدان محمدی سَلاَمٌ […]

به گزارش زاگرس نشینان ، در پی درگذشت مرحوم «حسین محمدی» ، پدر شهیدان سرافراز، «رمضان،عادل،عمار،پروین وشیرین»، حجت الاسلام سیدعابدین طباطبایی با انتشار پیامی فقدان ایشان را به خانواده محترم شهیدان محمدی تسلیت گفت.

متن پیام فرماندار شهرستان هفتکل به شرح زیر است:

بسم‌الله‌الرحمن الرحیم

انالله و انا الیه راجعون

بیت معظم شهیدان محمدی

سَلاَمٌ عَلَیْکُم بِمَا صَبَرْتُمْ

خبر ارتحال مرحوم “مرحوم حسین محمدی” موجب تألم و تأثر خاطر گردید. آن فقید سعید را همان بس که با توشه گران پارسایی و عشق به اهل بیت (علیهم السلام) با لبیک به ندای «إرجعی إلی ربک»، جهان سفلی را وانهاد و به دیار باقی شتافت و در جوار فرزندان شهیدش سکنی گزید.

اینجانب درگذشت مرحوم حسین محمدی را که پس از عمری تلاش و فداکاری و تحمل درد فراق فرزندان شهیدش، در جوار رحمت حق آرام گرفته است به خانواده و بازماندگان آن مرحوم تسلیت گفته و از خداوند متعال برای آن مرحوم علو درجات و همجواری و همنشینی با ارواح طیبه شهداء و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل مسئلت دارم.

سیدعابدین طباطبایی

فرماندار شهرستان هفتکل