تاریخ انتشار خبر: 21 شهریور 1397 | 10:17:21
کد خبر : 3437
محرم نقطه عطف سرفرازی و بالندگی در فرهنگ سراسر افتخار شیعه است

پیام تسلیت رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان بمناسبت فرا رسیدن محرم

به گزارش زاگرس نشینان کیخسروچنگلوایی درپیامی فرارسیدن ایام حزن واندوه سروروسالارشهیدان اباعبدالحسین(ع) رابه عموم مردم خوزستان تسلیت گفت. پیام ایشان شرح ذیل می باشد: خانواده بزرگ جهاد کشاورزی خوزستان عزادار شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان و پیام آور آزادگی است. محرم نقطه عطف سرفرازی و بالندگی در فرهنگ سراسر افتخار شیعه […]

به گزارش زاگرس نشینان کیخسروچنگلوایی درپیامی فرارسیدن ایام حزن واندوه سروروسالارشهیدان اباعبدالحسین(ع) رابه عموم مردم خوزستان تسلیت گفت.

پیام ایشان شرح ذیل می باشد:

خانواده بزرگ جهاد کشاورزی خوزستان عزادار شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفای ایشان و پیام آور آزادگی است.

محرم نقطه عطف سرفرازی و بالندگی در فرهنگ سراسر افتخار شیعه است که همواره سبب بسیاری از دلاوریها و پیروزیها در طول تاریخ اسلام شده است.

شهدای والامقام انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی ، ایثارگران غیور و جانبازان عزیز، سنگرسازان بی سنگر ، شهدای سربلند جهاد و …. همگی به تاسی از مولا امام حسین(ع) و یاران باوفای ایشان بار دیگر نام اسلام و فرهنگ غنی تشیع را بلند آوازه نمودند.

سازمان جهاد کشاورزی خوزستان و ادارات کل تابعه با بزرگداشت و عزاداری این مناسبت تاریخی و مذهبی، در کنار تمامی شهروندان عزیز و کشاورزان شریف می کوشد تا پیام جهاد و آزادگی را به گوش جان تمامی انسانهای وارسته برساند.

یک روز جهاد در سنگر سازندگی و جبهه…
و امروز… جهاد برای خوداتکایی و امنیت غذایی…

امید آنکه تمامی انسان ها عظمت و هدف این رویداد سرخ تاریخ را بشناسند و آزاده مرد باشند.

کیخسرو چنگلوایی / محرم الحرام۱۴۴۰ هجری قمری/ شهریور ۱۳۹۷ هجری شمسی