تاریخ انتشار خبر: 26 مهر 1398 | 21:48:43
کد خبر : 6818

پیام تسلیت ریاست سازمان جهادکشاورزی بمناسبت اربعین حسینی

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛کیخسروچنگلوایی رییس سازمان جهادکشاورزی خوزستان در پیامی اربعین حسینی را به عموم مردم تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر است؛ بسم الله الرحمن الرحیم ((السلام علیک یا ابا عبداله و علی الارواح التی حلت بفنائک علیک منی سلام الله ابدا مابقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛کیخسروچنگلوایی رییس سازمان جهادکشاورزی خوزستان در پیامی اربعین حسینی را به عموم مردم تسلیت گفت.
متن پیام به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

((السلام علیک یا ابا عبداله و علی الارواح التی حلت بفنائک علیک منی سلام الله ابدا مابقیت و بقی اللیل و النهار و لا جعله الله آخر العهد منی لزیارتکم السلام علی الحسین و علی علی بن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین))

چهل روز از شهادت آفتاب کربلا و ۷۲ تن از یاران با وفایش گذشت و دلها هنوز در غم این مصیبت عظما اشکبار است و مائیم که باید از این عاشوراها و اربعین ها که چکیده همه ارزش های الهی است درس آزادگی، انسانیت و تمامی خصائل اسلامی، اخلاقی را فرا گیریم تا در مقابل ظلم ساکت و بی تفاوت ننشینیم و با افتخار مکتب عاشورا را سرمشق و الگوی زندگی خود قرار دهیم.

در سال های اخیر همزمان با فرارسیدن اربعین حسینی پدیده ای نوظهور شکل گرفته است و اجتماع پرشور عاشقان حسینی با پیاده روی به سوی کربلا به استقبال زیارت اربعین می روند؛ رویدادی که به تعبیر مقام معظم رهبری ” از حوادث برجسته و نمادی بسیار زیبا و پرشکوه از حضور پیروان و علاقمندان به اهل‌بیت علیهم‌السلام است” و با دیدن آن راهی جز غبطه برای عاشقان جامانده از کاروان باقی نمی ماند.

فرا رسیدن اربعین حسینی را به ساحت مقدس حضرت ولی عصر(عج)،مقام معظم رهبری و خانواده بزرگ جهادکشاورزی استان و بهره برداران عزیز تسلیت و تعزیت عرض می‌نمایم.