تاریخ انتشار خبر: 28 شهریور 1397 | 15:31:59
کد خبر : 3516

پیام تسلیت دبیربنیادزاگرس نشینان به مناسبت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی

  به گزارش زاگرس نشینان؛سیدحمیدحسینی دبیربنیادزاگرس نشینان با صدور پیامی فرا رسیدن ایام غم بار تاسوعا و عاشورا و شهادت مظلومانه سالار شهیدان و سرور آزادگان جهان امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به مسلمانان و شیفتگان آن حضرت تسلیت گفت. متن پیام بدین شرح است : بسم الله الرحمن الرحیم “کلّ یوم عاشورا […]

 

به گزارش زاگرس نشینان؛سیدحمیدحسینی دبیربنیادزاگرس نشینان با صدور پیامی فرا رسیدن ایام غم بار تاسوعا و عاشورا و شهادت مظلومانه سالار شهیدان و سرور آزادگان جهان امام حسین (ع) و یاران باوفایش را به مسلمانان و شیفتگان آن حضرت تسلیت گفت.

متن پیام بدین شرح است :

بسم الله الرحمن الرحیم

“کلّ یوم عاشورا و کلّ ارض کربلا”
این جمله و شعار ، نشان دهنده پیوستگی و تداوم خط درگیری حق و باطل در همه زمانها و مکانهاست.عاشورا و کربلا ، یکی از بارزترین حلقه های این زنجیره طولانی است.

همیشه حق و باطل رو در روی همند و انسانهای آزاده ، وظیفه پاسداری از حق و پیکار با باطل را بر عهده دارند و بی تفاوت گذشتن از کنار صحنه حق و باطل ، بی دینی است.

عاشورا سالروز عروج خونین سبک بالان عاشقی است که با شهادت خویش حماسه جاودانه و باشکوهی در تاریخ آفریدند و چشمه نوری است که از خاک تفتیده کربلا برخاست و طنین بیدار باشی بود که تمامی اعصار و قرون را درنوردید و با رنج مظلومان تاریخ آمیخته شد و به ابدیت پیوند خورد.
شورای سردبیری زاگرس نشینان فرا رسيدن تاسوعا و عاشوراي حسيني ، اين مناسبت بزرگ و شهادت مظلومانه حضرت اباعبدا… الحسين (ع) و ياران با وفايشان را محضر مبارک حضرت ولیعصر (عج) ، مقام معظم رهبری و یکایک عزاداران حسینی تسليت عرض کرده و اميد است با عنايت آن امام همام ، ادامه دهنده ي واقعي نهضت حسيني باشيم.