تاریخ انتشار خبر: 21 فروردین 1399 | 23:32:16
کد خبر : 8695

پیام تبریک ریاست سازمان جهاد کشاورزی خوزستان به انتصاب وزیر کشاورزی

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ کیخسروچنگلوایی رییس سازمان جهادکشاورزی خوزستان درپیامی انتصاب کاظم خاوزای وزیرجهادکشاورزی راتبریک گفت. در پیام ایشان آمده است: باسمه تعالی جناب آقای دکتر کاظم خاوازی مقام عالی وزارت جهادکشاورزی با سلام و تحیات با احترام، مایه بسی مباهات و خرسندی است که سکانداری وزارت متبوع با توانمندی ها و ظرفیت های […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ کیخسروچنگلوایی رییس سازمان جهادکشاورزی خوزستان درپیامی انتصاب کاظم خاوزای وزیرجهادکشاورزی راتبریک گفت.

در پیام ایشان آمده است:
باسمه تعالی

جناب آقای دکتر کاظم خاوازی
مقام عالی وزارت جهادکشاورزی

با سلام و تحیات
با احترام، مایه بسی مباهات و خرسندی است که سکانداری وزارت متبوع با توانمندی ها و ظرفیت های کم نظیر بخش کشاورزی ایران اسلامی در راستای جهش تولید، افزایش ضریب خود اتکایی، امنیت غذایی و توسعه پایدار به حضرتعالی که شخصیتی ممتاز، علمی، برجسته، اندیشمند و توانمند دارای سوابق درخشان تحقیقاتی و اجرایی هستید، واگذار شده است.
اینجانب این انتخاب شایسته را که متقارن با میلاد پربرکت حضرت قائم (عج)می باشد، حضور حضرتعالی تبریک و تهنیت عرض نموده و از ایزد منان برایتان خواستار سرفرازی و توفیق روز افزون در سایه توجهات حضرت ولیعصر (عج) می باشم.

کیخسرو چنگلوایی
رئیس سازمان ۹۹/۰۱/۲۰