تاریخ انتشار خبر: 17 مرداد 1398 | 02:21:28
کد خبر : 5727

پیام تبریک دبیر بنیاد فرهنگی-اجتماعی زاگرس نشینان به مناسبت روز خبرنگار

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ هفدهم مردادماه، روز نکوداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و همه شهدای خبرنگار است، که با ایثار جان به شرافت این حرفه مقدس اعتباری فزون‌تر بخشیده و به سوگندشان به قلم و قداست آن تا انتها وفادار ماندند و به همه ثابت کردند که خبرنگاران، راویان صدیق اطلاعات و اخبار […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ هفدهم مردادماه، روز نکوداشت سالروز شهادت شهید محمود صارمی و همه شهدای خبرنگار است، که با ایثار جان به شرافت این حرفه مقدس اعتباری فزون‌تر بخشیده و به سوگندشان به قلم و قداست آن تا انتها وفادار ماندند و به همه ثابت کردند که خبرنگاران، راویان صدیق اطلاعات و اخبار هستند که در مسیر بقای حقیقت تا آخرین لحظه دست از تلاش برنمی دارند.

سیدحمیدحسینی در پیامی ۱۷ مرداد روز خبرنگار را به فعالان این عرصه تبریک گفت.

متن این پیام به شرح ذیل می‌باشد:

به نام خداوند بخشنده و مهربان

با درود بر پیامبر اکرم (ص) و خاندان پاک و مطهرش ، ثنا و سپاس خاص ذات بی همتای پروردگار عالمیان که اندیشه ها را به وسع بینایی دل تعمق بخشید.

در سی و یکم شهریور ماه سال گذشته اوج هنر نمایی وجانفشانی عکاسان و مطبوعات استان خوزستان بود که فاطمه رحیماویان و مهدی پدرامخو در اوج معرکه تروریستی صحنه هایی از خود بجای که انگشت حیرت جهانیان به دهن واداشتند.

اما یادی کنیم از عزیزانیکه در طی سالی که گذشت و رخت سفر را بربستند و به دیار باقی شتافتند.

در تاریخ ۲۰ بهمن ماه ۱۳۹۷ مرحومه بختیاری زاده خواهر عزیزمان که تا لحظات پایانی عمر گرانبهایشان پا به پای مطبوعات استان گام برداشتند و دراین عرصه قلم فرسایی نمودند.

درروزهای ابتدایی سال ۹۸ وایام عید باستانی نوروز که همه بعداز یکسال کاری این ایام را در کانون گرم خانواده به تفریح و دید وباز سپری نمودن این بار خبرنگاران نقش جهادی ایفاءنمودندودر تمام لحظات سخت و دشوار درکنار سیل زدگان محروم خوزستان بودند.

روز خبرنگار فرصتی ارزشمند و گرانبها است، برای پاسداشت مقام شامخ تمامی این انسانهای فرهیخته که بدون چشم داشتی در راه روشنگری و آگاهی بخشی به جامعه،برای کیان و ارزشهای جمهوری اسلامی ایران گام برمی دارند و همیشه در صف اول لبیک گویان به ندای رهبر معظم ایستادند.

این روز شکوهمند را به همه خبرنگاران، نویسندگان، روزنامه نگاران و صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت عرض می نمایم و مراتب تقدیر و سپاس خالصانه خود را از تلاش خستگی ناپذیر جامعه شریف خبرنگاران ابراز نموده، دست همه اصحاب قلم را بر دفاع از حقوق شهروندی و توسعه استان خوزستان را به گرمی می فشارم.

از جهاندار جهان آفرین حیات مشحون از عزت ، سلامتی ، توفیق و سربلندی را برای تمامی دست‌اندرکاران در حوزه رسانه و اطلاع رسانی بویژه شما خبرنگاران محترم خوزستان را مسئلت دارم.

سیدحمیدحسینی
دبیر بنیاد فرهنگی و زاگرس نشینان