تاریخ انتشار خبر: 7 اسفند 1402 | 19:20:04
کد خبر : 15455

پیام تبریك مدیرعامل شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب به مناسبت روز مهندس

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛علیرضا دانشی مدیرعامل شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب در پیامی روز مهندس را به جامعه مهندس تبریک گفت. در پیام ایشان آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم“ ما می‌توانیم” را در عمل به مردم نشان دهید.با تکرار زبانی اقتصاد مقاومتی هیچ اتفاقی نمی‌افتد. مقام معظم رهبری(مدظله العالی) تاریخ درخشان ایران […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛علیرضا دانشی مدیرعامل شركت ملی مناطق نفت خیز جنوب در پیامی روز مهندس را به جامعه مهندس تبریک گفت.

در پیام ایشان آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم“

ما می‌توانیم” را در عمل به مردم نشان دهید.با تکرار زبانی اقتصاد مقاومتی هیچ اتفاقی نمی‌افتد.

مقام معظم رهبری(مدظله العالی)

تاریخ درخشان ایران اسلامی به خود می‌بالد که سرشار از دانشمندان و مهندسین باخردی است که پایه ‌گذار تمدن بزرگ اسلامی ایرانی برای این سرزمین کهن بوده‌‌اند.

مهندس در اندیشه و تاریخ ارزنده ایران اسلامی یادآور و تداعی کننده ابتکار، نوآوری و خلاقیت است که زمینه‌ساز رشد و محرک موتور پیشرفت کشور خواهد بود.

تقارن پنجم اسفندماه سالروز ولادت خواجه نصیرالدین طوسی و روز مهندس، تلاقی ارزشمندی از اندیشه مهندسی ایران گذشته و سرمشق قراردادن تلاش‌های آن دوران برای جوانان جویای علم امروز کشور است تا با بهره‌گیری از تجارب کسب شده و استفاده از علم و نوآوری و ایجاد فناوری‌های نوین، حفظ و اعتلای استقلال ایران اسلامی رقم زده شود و دستیابی به افق‌های افتخار بر اساس سندچشم‌انداز مهیا گردد.

روز مهندس، روز تجلیل از خرد، توان، اراده و ابتکار منحصربه فرد ایران و ایرانی در عرصه اندیشه و عمل و روز گرامیداشت پیشگامان پیشرفت و سازندگی در کشور است. مهندسان به عنوان سرمایه های تخصصی کشور، قادرند با بهره مندی از پشتوانه فنی و قدرت تحلیل، جامعه را در رسیدن به اهداف توسعه ای همه جانبه و پایدار در کشور یاری کنند.

اینجانب فرصت را مغتنم شمرده، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همه مهندسین کشور، این روز پر افتخار را به مهندسان متعهد به ویژه تلاشگرانِ شرکت ملی مناطق نفت خیزجنوب تبریک و تهنیت عرض نموده، توفیق و سرافرازی این عزیزان را از درگاه خداوند متعال آرزومندم، امید است با الهام از فناوری های نوین ، خلاقانه و اخلاق حرفه ای و داشتن روحیه خودباوری در مسیر توسعه و ارتقاء اهداف سازمانی ، گام های موثری بردارند.

علیرضا دانشی

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب