تاریخ انتشار خبر: 15 دی 1398 | 17:42:14
کد خبر : 7961

پیام استاندارخوزستان،نماینده ولی فقیه در استان و فرمانده سپاه خوزستان بمناسبت حضور گسترده درمراسم استقبال سردارشهیدحاج قاسم سلیمانی ویارانش

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛غلامرضااستاندارخوزستان،حجت الاسلام عبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه دراستان  و سردارحسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج)  در پیامی مشترک از حضور گسترده مردم خوزستان در مراسم استقبال سردارشهیدحاج قاسم سلیمانی و یارانش تقدیروتشکرکردند. در این پیام آمده است: بسم الله الراحمن الرحیم ولا تهنوا ولا تحزنوا و انتم الاعلون سردار […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛غلامرضااستاندارخوزستان،حجت الاسلام عبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه دراستان  و سردارحسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولی عصر(عج)  در پیامی مشترک از حضور گسترده مردم خوزستان در مراسم استقبال سردارشهیدحاج قاسم سلیمانی و یارانش تقدیروتشکرکردند.

در این پیام آمده است:

بسم الله الراحمن الرحیم
ولا تهنوا ولا تحزنوا و انتم الاعلون
سردار رشید اسلام شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی و یارانش در هودجی از نور بر شانه های مردم خوزستان در اهواز تشییع شد.
موج های آسمانی در خیابان های اهواز به راه افتادند و تابوت های قدسی چونان کشتی هایی از جنس آفتاب بر دست ها تشییع شدند.
امروز خورشید و ماه حتی به مردم خوزستان غبطه میخوردند.
کهکشان هایی از اسمان فرود آمده بودند تا حاج قاسم سلیمانی و همراهانش را به بام ملکوت بدرقه کنند.
امروز اهواز شهیدانی را به تشییع برخاست که کروبیان عالم بالا در انتظار رسیدنشان سر از پای نمیشناسند که جای و جایگاه آنان این است:
«فی مقعد صدق عند ملیکٍ مقتدر »
حاج قاسم سلیمانی،ابومهدی مهندس و دیگر یاران شهیدشان از خاک نجیب خوزستان به ایران اسلامی درآمدند و نسیم ولایت را که با آمدن ثامن الحجج (ع) به ایران تابیده بود یکبار دیگر بر جان و جهان ما تاباندند.
شگفتا از این حضور عاشقانه مردم، تاریخ خوزستان جمعیتی به این بالایی و والایی به خود ندیده است، خوزستان بار دیگر دین خود را به اسلام ادا کرد، حضوری اینچنین که بر خاسته از عشقی سترگ و شکوهمند است را چگونه میتوان توصیف و از آن تقدیر کرد.
قدر شناسی تان مبارک باد که حضور حاج قاسم را در هشت سال دفاع مقدس و گردنه ها و گرداب ها از یاد نبردید.
سپاسگزار حضورتان مگر خداوند جلیل و روح بلند شهیدان باشد که از سحرگاه به پای ایستادید تا دشمن بداند هزاران قاسم سلیمانی از خون پاکش روییدند و گلستان ولایت از سربازان و سرداران تهی نخواهد شد.
به پاس آنچه که امروز مردم خوزستان در تشییع ملکوتی و الهی سردار شهید سپهبد قاسم سلیمانی و دیگر همرزمانش آفریدند، از جان و دل سپاسگزارشان هستیم که فریاد امروزشان، پرچم برافراشته تشیع علوی را برافراشته تر کرد و پرچم سرخ حسین ابن علی (ع) را بر بام فلک به اهتزاز در آورد.
خداوندا به عزت شهیدانت، سایه ی ولایت را از سر ما وا مگیر و عزت و سربلندی امت اسلام را افزون تر کن.
/آن فرو ریخته گل های پریشان در باد/
/کز می‌جام شهادت همه مدهوشانند/
/یادشان زمزمهٔ نیمه شبِ عالم باد/
/تا نگویند که از یاد فراموشانند/

دکتر غلامرضا شریعتی
استاندار خوزستان

حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالنبی موسوی فر
نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اهواز

سردار سرتیپ پاسدار حسن شاهوارپور
فرمانده سپاه حضرت ولی عصر (عج)