تاریخ انتشار خبر: 17 تیر 1402 | 12:40:52
کد خبر : 14562
علی محمدی دعوت استقلال تهران برای مدیرعاملی را نپذیرفت

پس از استعفای حجت کریمی به عنوان سرپرست سابق تیم استقلال، از علی محمدی، مدیر عامل شرکت فولاد اکسین خوزستان به عنوان گزینه جدید مدیریت این تیم نام برده شد اما وی دعوت استقلال تهران را نپذیرفته است

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان، علی محمدی ضمن تایید این دعوت اما بیان کرده که به علت آغاز برنامه‌ها و طرح‌های بزرگ ملی در شرکت فولاد اکسین دعوت استقلال تهران را رد نموده و همچنان در استان خوزستان می ماند. روز گذشته برخی رسانه‌های ورزشی علی محمدی، مدیرعامل سابق فولاد خوزستان و مدیرعامل فعلی فولاد […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان، علی محمدی ضمن تایید این دعوت اما بیان کرده که به علت آغاز برنامه‌ها و طرح‌های بزرگ ملی در شرکت فولاد اکسین دعوت استقلال تهران را رد نموده و همچنان در استان خوزستان می ماند.

روز گذشته برخی رسانه‌های ورزشی علی محمدی، مدیرعامل سابق فولاد خوزستان و مدیرعامل فعلی فولاد اکسین خوزستان را جدی‌ترین گزینه مدیر عاملی باشگاه استقلال عنوان کردند.

محمدی کارنامه خوبی در مدیریت فولاد خوزستان برجای گذاشته است و در طول مدت مدیریت خود به نتایج قابل قبولی با این باشگاه دست یافت.

محمد پولادگر روز گذشته در واکنش به اعلام زمان معارفه مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: فقط یک روز از استعفای سرپرست استقلال گذشته است. امروز با وزیر ورزش صحبت کردم. تا شنبه مدیرعامل استقلال را مشخص خواهیم کرد و اجازه نمی‌دهیم تیم استقلال که سرمایه ملی است بیش از این لطمه ببینید.