تاریخ انتشار خبر: 15 آذر 1397 | 23:41:14
کد خبر : 4037
مدیر کل مدیریت بحران خوزستان خبر داد:

وضعیت برق ایذه تا یک ساعت آینده برقرار خواهد شد/عشایر گرفتار در سیلاب دزفول نجات یافتند

به گزارش زاگرس نشینان کیامرث حاجی زاده، مدیر کل مدیریت بحران خوزستان، در خصوص وضعیت استان پس از بارندگی باران بیان کرد: پس از پیش بینی هواشناسی استان در خصوص ورود سامانه بارش زا از روز پنجشنبه به استان توصیه ها و اخطاریه لازم از دو روز قبل به فرمانداری ها و اعضای شورای مدیریت […]

به گزارش زاگرس نشینان کیامرث حاجی زاده، مدیر کل مدیریت بحران خوزستان، در خصوص وضعیت استان پس از بارندگی باران بیان کرد: پس از پیش بینی هواشناسی استان در خصوص ورود سامانه بارش زا از روز پنجشنبه به استان توصیه ها و اخطاریه لازم از دو روز قبل به فرمانداری ها و اعضای شورای مدیریت بحران استان صادر شد.

وی ادامه داد: تا این لحظه بارندگی لحظه ای در شهرستان های  شوش، دزفول و لالی بیشترین میزان را به خود اختصاص داده است.

مدیر کل مدیریت بحران خوزستان با اشاره به وضعیت آبگرفتگی معابر خیابانی توضیح داد: در شهر اهواز آبگرفتگی کلی نداشتیم و آبگرفتگی اکثر محلات شوش نیز برطرف شد.

وی توضیح داد: در شهرستان دزفول به رغم اخطارهای داده شده چادرهای عشایر در کنار یک رودخانه فصلی جمع آوری نشده که موجب شد در محاصره سیلاب قرار بگیرند.

حاجی زاده ادامه داد: بلافاصله با اعزام نیروهای امدادی و بسیج کلیه امکانات تمامی عشایر گرفتار نجات یافتند.
وی به قطعی برق در برخی شهرستان براثر بارندگی اشاره کرد و گفت: قطعی برق در ایذه تا یک ساعت آینده به حالت عادی باز خواهد گشت.