تاریخ انتشار خبر: 17 آذر 1398 | 20:54:17
کد خبر : 7482
مدیرکل مدیریت بحران استانداری خوزستان:

وضعیت آب وفاضلاب روستایی درخوزستان بحرانیست؛وزارت نیرونگاه ویژه ای به خوزستان داسته باشد.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛کیامرث حاجی زاده مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با بیان این که وضعیت آب‌و‌فاضلاب روستایی و آب شرب در خوزستان بحرانی است گفت: تاسیسات آب شرب و لوله‌کشی‌ها بسیار فرسوده بوده و سیلاب اخیر نیز بر مشکلات این حوزه افزوده است. .کیامرث حاجی‌زاده در جلسه ستاد بازسازی مناطق سیل‌زده با بیان این […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛کیامرث حاجی زاده مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با بیان این که وضعیت آب‌و‌فاضلاب روستایی و آب شرب در خوزستان بحرانی است گفت: تاسیسات آب شرب و لوله‌کشی‌ها بسیار فرسوده بوده و سیلاب اخیر نیز بر مشکلات این حوزه افزوده است.

.کیامرث حاجی‌زاده در جلسه ستاد بازسازی مناطق سیل‌زده با بیان این که ۲۲ استان در سیلاب اخیر درگیر بودند اظهارداشت: استان خوزستان به دلیل این که حوزه آب‌ریز ۸ استان دیگر است زمان بیشتری درگیر این موضوع بود.

وی افزود: خوشبختانه خوزستان در بحث پرداخت خسارات ناشی از سیلاب و تعمیر و احداث منازل جزء استان‌های پیشتاز بوده است.

مدیرکل مدیریت بحران خوزستان با اشاره به مشکلات آب‌و‌فاضلاب روستایی گفت: تاسیسات آب شرب و لوله‌کشی‌ها بسیار فرسوده بوده و سیلاب اخیر نیز بر مشکلات این حوزه افزوده است.
حاجی زاده با اشاره به وضعیت بحرانی آب‌وفاضلاب روستایی و آب شرب ادامه داد: انتظار داریم که این مسئله در شورای مدیریت بحران کشور مطرح شود.

وی افزود: وزارت نیرو از محل ماده ۱۰۱۲ برای بحث تنش‌های آبی بودجه خوبی را اختصاص داده که انتظار داریم به آب‌و‌فاضلاب روستایی خوزستان در این زمینه نگاه ویژه ای شود.