تاریخ انتشار خبر: 6 شهریور 1398 | 23:53:56
کد خبر : 5918

وزیر کشور در حکمی نوراله حسن زاده را به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان منصوب کرد.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان ؛ در حکم دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به نوراله حسن زاده آمده است: بنا به پیشنهاد استاندار خوزستان و با توجه به تائید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور به موجب این حکم به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان منصوب می شوید. […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان ؛ در حکم دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور خطاب به نوراله حسن زاده آمده است: بنا به پیشنهاد استاندار خوزستان و با توجه به تائید معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور به موجب این حکم به سمت معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خوزستان منصوب می شوید.
امید است ضمن تلاش در جهت ایجاد هماهنگی و تعامل با کلیه نهادها، سازمان ها و دستگاه های کشوری و لشگری استان و بهره گیری از استعدادها و توانمندی نیروهای لایق، دلسوز و کارآمد در پیشبرد اهداف و سیاست های دولت تدبیر و امید و وزارت متبوع و نیز خدمت رسانی هر چه بیشتر به مردم شریف استان موفق باشید.
توفیق روزافزونتان را در جهت پیشبرد اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران تحت منویات و فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت الله العظمی خامنه ای “مدظله العالی” از درگاه پروردگار قادر متعال خواستارم.