تاریخ انتشار خبر: 7 اسفند 1396 | 22:27:39
کد خبر : 2144

وزیر علوم از دانشکده فنی‌حرفه‌ای شهید چمران بازدید کرد

وزیر علوم در سفر به خوزستان از آموزشکده فنی و حرفه‌ای شهید چمران اهواز و مرکز تحقیقات پمپ‌های سرچاهی و درون‌چاهی نفت بازدید کرد. به گزارش زاگرس نشینان ؛ دکتر غلامی وزیر علوم امروز ساعت ۱۵/۳۰ با هیئت همراه و همراهی روسای دانشگاه ها و مراکز پژوهشی استان خوزستان از آموزشکده شهید چمران اهواز بازدید […]

وزیر علوم در سفر به خوزستان از آموزشکده فنی و حرفه‌ای شهید چمران اهواز و مرکز تحقیقات پمپ‌های سرچاهی و درون‌چاهی نفت بازدید کرد.

به گزارش زاگرس نشینان ؛ دکتر غلامی وزیر علوم امروز ساعت ۱۵/۳۰ با هیئت همراه و همراهی روسای دانشگاه ها و مراکز پژوهشی استان خوزستان از آموزشکده شهید چمران اهواز بازدید داشت.

دکتر غلامی پس از بازدید از پروژه پژوهشی پمپ های srp به عنوان کار مشترک دانشگاه شهید چمران اهواز، آموزشکده فنی و حرفه ای شهید چمران و یکی از شرکت های دانش بنیان وابسته به پارک علم و فناوری خوزستان از کارگاه ساخت و تولید آموزشکده بازدید نمود.

وی در حین بازدید به گفتگو با دانشجویان در کارگاه ها پرداخت و در جمع ایشان گفت: ما بنا داریم دانشگاه فنی و حرفه ای را مدل دانشگاه های دیگر قرار دهیم.

در این بازدید دکتر علوی رییس دانشگاه فنی و حرفه ای شهید چمران در خصوص شیوه های آموزش و برنامه های آتی این دانشگاه توضیحاتی را به وزیر داد