تاریخ انتشار خبر: 18 اسفند 1398 | 11:41:01
کد خبر : 8431
یادداشتی از سید آرمان شیرمردی:

همانا سعادتمند(به معنای) کامل و حقیقی کسی است که امام علی(ع) را در دوران زندگی و پس از مرگش دوست داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سیدآرمان شیرمردی فعال سیاسی-اجتماعی خوزستان در یادداشتی بمناسبت میلاد باسعادت مولای متقیان علی(ع) و روز پدر و مرد را به عموم مردم تبریک وتهنیت گفت. در پیام ایشان آمده است: حضرت زهرا سلام الله علیها: اِنَّ السَّعیدَ، کُلَّ السَّعیدِ، حَقَّ السَّعیدِ مَن أحَبَّ عَلِیاً فی حَیاتِه وَ بَعدَ مَوتِه؛ همانا سعادتمند(به […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سیدآرمان شیرمردی فعال سیاسی-اجتماعی خوزستان در یادداشتی بمناسبت میلاد باسعادت مولای متقیان علی(ع) و روز پدر و مرد را به عموم مردم تبریک وتهنیت گفت.

در پیام ایشان آمده است:

حضرت زهرا سلام الله علیها:

اِنَّ السَّعیدَ، کُلَّ السَّعیدِ، حَقَّ السَّعیدِ مَن أحَبَّ عَلِیاً فی حَیاتِه وَ بَعدَ مَوتِه؛

همانا سعادتمند(به معنای) کامل و حقیقی کسی است که امام علی(ع) را در دوران زندگی و پس از مرگش دوست داشته باشد.

سیزدهم رجب در تقویم شیعیان مصادف با سالروز ولادت با سرسعادت امام اول شیعیان حضرت علی(ع) است، میلاد مسعود زیباترین جلوه‌های جهان آفرینش که نشان دهنده مقام متعالی و پرتویی از عظمت آن امام هُمام مى‌باشد. امیرمومنان(ع) بزرگ مردی که یاور مظلومان بودند و تاریخ بشریت را با حماسه‌ها و رشادت‌های بی نظیر خود در عرصه‌ عبودیت و انسانیت متحول ساختند، آنچنان که نام نامیَشان مایه امید و نوید رهروان و شیعیان و محبان ایشان است.

گفتنی است؛ حضرت علی علیه السلام دارای القاب بسیاری چون اسدالله، مرتضى، اميرالمؤمنين و اُذُن الله الواعیه هستند و ابوالحسن و ابوتراب نیز از کنیه‌های امام اول شیعیان است.

اینجانب به نوبه خود این روز بزرگ را به عموم مردم تبریک وتهنیت عرض می کنم.