به گزارش زاگرس نشینان  – مدیرعامل انجمن خیریه انجمن چهارده معصوم اهواز با اشاره به میزان چشمگیر خسارت های وارده به استان خوزستان بخصوص در شهرستان اهواز و لزوم امداد رسانی هرچه سریعتر سیل زدگان، گفت: با توجه از بین رفتن تعداد زیادی از خانه ها در مناطق مختلف شهرستان اهواز و استقرار ساکنان این مناطق در کمپ های موقت، لازم است در کمترین زمان ممکن وسائل ضروری و مایحتاج اولیه را برای این عزیزان فراهم آورده شود.

احمدعلی کلاهدوز افزود: از کلیه خیرین که همواره و در همه شرایط همراه و همگام با این انجمن خیریه بوده و هستند تقاضا داریم در این شرایط که همه استان برای نجات هموطنان سیل زده بسیج شده اند آنها را یاری نمایند تا حداقل طی کردن این روزهای دشوار برایشان آسانتر شود.

وی بیان کرد: در حال حاضر اقلام ضروری از جمله آب معدنی، چکمه، مواد خوراکی شامل حبوبات، روغن مایع، کنسرو، چادر، لباس های زنانه و مردانه، شامپو، پودر رخت شویی جزو اقلام ضروری و مورد نیاز سیل زدگان هستند.

کلاهدوز در پایان گفت: انجمن خیریه چهارده (ع) معصوم اهواز که سی امین سال فعالیت خود را سپری می کند همواره در طول این مدت در کنار محرومین و افراد کم توان جامعه قرار داشته و طبیعی است در این شرایط که حجم وسیعی از شهروندان ما به کمک نیازمند هستند نیز حضور پررنگی را داشته باشد که خوشبختانه این امر با کمک خیرین میسر شده است.

گفتنی است انجمن خیریه چهارده معصوم (ع) اهواز تا به امروز با همکاری خیرین توانسته است کمک هایی را به سیل زدگان شعیبیه شوشتر ، حمیدیه و سایر سیل زدگان اهداء نماید.