تاریخ انتشار خبر: 12 تیر 1400 | 22:41:10
کد خبر : 10404
یادداشتی از سیدحمیدحسینی:

نمایندگان انقلابی خوزستان! آیا می دانید در وزارتخانه بهداشت و درمان چه خبر است؟

  به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سیدحمیدحسینی فعال سیاسی-اجتماعی در یادداشتی باعنوان:نمایندگان انقلابی خوزستان! آیا می دانید در وزارتخانه بهداشت و درمان چه خبر است؟ یازدهمین مجلس شورای اسلامی بعداز رد صلاحیت گسترده کاندیدای شاخص خوزستان و موفقیت کاندیدای تندرو موسوم به جریان انقلاب در خردادماه ۹۹ آغاز به کار کرد. مردم خوزستان امیدوار بودند که […]

 

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سیدحمیدحسینی فعال سیاسی-اجتماعی در یادداشتی باعنوان:نمایندگان انقلابی خوزستان! آیا می دانید در وزارتخانه بهداشت و درمان چه خبر است؟

یازدهمین مجلس شورای اسلامی بعداز رد صلاحیت گسترده کاندیدای شاخص خوزستان و موفقیت کاندیدای تندرو موسوم به جریان انقلاب در خردادماه ۹۹ آغاز به کار کرد.

مردم خوزستان امیدوار بودند که این نمایندگان انقلابی کار خود را باجدیت و بعلت کثرت کرسی نمایندگان خوزستان کمیسیون های متعدد را تصاحب کنند.

متاسفانه در گام اول بسیار ناامیدکننده ظاهرشدند و قریب به اتفاق در کمیسیون انرژی آن هم بعنوان عضو نه هییت رییسه مشغول کارشدند.

ضعف نمایندگان انقلابی خوزستان آنجایی مشهودشد که در کمیسیون های برنامه و بودجه و بهداشت ودرمان نماینده ای از خوزستان حضور نداشت.

سیدکریم حسینی رییس مجمع وتنها پزشک نمایندگان خوزستان و یکی از دلایلی که مردم اهواز به ایشان اعتمادنمودند؛تخصصش درحوزه درمان بوده است و اما بجای اینکه به کمیسیون بهداشت و درمان برود و کمک حال موکلینش در این شرایط مرگبار بیماری منحوس کرونا باشد به کمیسیون اجتماعی مجلس می رود.

جناب دکتر نمکی

شما بخوبی از نقاط ضعف نمایندگان خوزستان بهره برداری نمودید.اما این پست وزارت امانت است؛امانت در کشور اسلامی و سپردن بیت المال مسلمین به شما مسئولیتی صد چندان در برابرخدا ،پیامبر خدا و تمام مقدسات شیعه ایجاد می کند،شما در شعارهایتان فرمودید:من وزیر بهداشت همه کشورم،اگر شما وزیر همه ایرانید،یک سوال جامع و کامل از شما دارم. در حالی که استان خوزستان چندشهر با جمعیت مشابه و حتی بیشتر از الشتر با جمعیت۳۳ هزارنفری دارد که دستگاه MRIندارند،چند ماهی از دادن MRI به شهر مجاور الشتر،نورآباد (دلفان) نمی گذرد،البته بنده قبل از تمام این صحبت ها و تذکرات از نیروهای امنیتی کشور تقاضا دارم بررسی کنند،نقش یکی از مدیران کل شما در اینگونه حاتم بخشی ها چیست؟

جناب وزیر بهداشت و درمان

اینگونه توزیع تجهیزات هیچگونه سرپوشی بر عملکردضعیف شما در مهار و کنترل بیماری منحوس کرونا نمی تواند باشد،حتی اگر نماینده دلفان و الشتر عضو کمیسیون بهداشت و درمان باشند.

روی سخنم با نمایندگان استان خوزستان است.

شهرهای شما عزیزان بسیاری از امکانات درمانی را ندارد.اگر توزیع بر مبنای عضویت در کمیسیون بهداشت ودرمان است خوب برای استانم متاسفم.

آقای دکتر شهریاری ریاست کمیسیون بهداشت ودرمان

نمی دانم آیا نماینده جاجرم هم عضو کمیسیون بهداشت و درمان است؟چون آقای جان بابایی به آنجا هم سی تی ۳۲sL اسلایز داده است؟

بنابراین از جنابعالی بعنوان رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس انقلابی تقاضا دارم انقلابی عمل کنید. ودر برابر اینگونه توزیع تجهیزات در سطح کشور از خود عکس العمل نشان دهید.

بعنوان یک خبرنگار اجتماعی آنچه شرط بود به شما و دکتر نمکی گفتم و خواهم گفت. از نمایندگان خوزستان نیز از جمله نمایندگان شهرهای

امیدیه: با جمعیت ۹۲٬۴۶۱ نفر

باغملک:با جمعیت ۱۱۴،۳۸۴نفر

هفتکل:با جمعیت ۲۲۲۹۰نفر

رامشیر:با جمعیت ۵۴ هزارنفر

بندرامام:با جمعیت ۷۸،۳۵۳ نفر

شوش:با جمعیت ۲۰۵ هزارنفر

کرخه:با جمعیت ۸۰ هزارنفر

گتوند:با جمعیت۶۵ هزارنفر

لالی:با جمعیت ۳۷ هزارنفر

اندیکا:با جمعیت ۴۷ هزارنفر

سوسنگرد:با جمعیت ۲۳ هزار نفر

فاجعه اینجاست که شهرستانی همچون هفتکل فاقد بیمارستان می باشد،… چه جوابی برای مردم خود دارند.

سخنی با نماینده مردم الشترو نورآباد(دلفان)در تبلیغ دستگاه MRI نوشته اید که این دستگاه حق این شهر نبود ولی من گرفتم.

جناب دکتر ابراهیمی

نماینده انقلابی؛ خانواده شهید اگر این دستگاه و دستگاه نورآباد از نظر قانونی حق این شهرها نبوده است. که شما در برابر ۸۰ میلیون جمعیت این کشور پاسخگو باشید.اما اگر حق این شهرها بوده وتاکنون نداده اند شما بعنوان نماینده مجلس انقلابی باید یقه دولت را بگیرید که چرا وظیفه خود را انجام ندادید؟

در پایان خوشحالم که روزهای آخراین دولت وعده فرا رسیده است.

آقای روحانی

وزرایی نظیر نمکی و معاونین چون جان بابایی و تقوی نژاد نه اصلاح طلب بودند و نه اصولگرا بنده میزند وتشنه قدرت…

نمایندگان انقلابی خوزستان

مردم از شما انتظار دارند در روزهای آتی در سطح وزارتخانه ها از جمله بهداشت ودرمان لابیگیری های خود را شروع نمایید و نفراتی همچون دکتر رضا جباری که خدمات گسترده اش در مناطق محروم کشورزبانزد است و همچنین دکترمحمدرییس زاده معاون اسبق وزارت بهداشت و درمان صحبت شان این روزها نقل محافل در وزارتخانه به گوش می رسد را همراهی نمایید.