تاریخ انتشار خبر: 2 اردیبهشت 1401 | 16:14:53
کد خبر : 12877
مردم خواهان کاهش قیمت ها هستند

نماینده ولی فقیه در خوزستان: شاید شاخص‌های تورم پایین آمده اما مردم به قیمت اجناس توجه می‌کنند و خواهان کاهش قیمت‌ها هستند؛ این دولت می‌خواهد و ان‌شاءالله خواهد توانست در این زمینه اقدام کند.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛حجت الاسلام والمسلمین سید محمدنبی موسوی‌فرد امام جمعه اهواز در خطبه‌های نماز جمعه امروز (۲ اردیبهشت‌ماه) با اشاره به فرا رسیدن سالروز شهادت امام علی(ع) اظهار کرد: بیش از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب می‌گذرد و پرچم ولایت را امامین انقلاب برافراشته‌اند؛ دشمنان پشت سر هم تلاش‌های زیادی برای به زیر […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛حجت الاسلام والمسلمین سید محمدنبی موسوی‌فرد امام جمعه اهواز در خطبه‌های نماز جمعه امروز (۲ اردیبهشت‌ماه) با اشاره به فرا رسیدن سالروز شهادت امام علی(ع) اظهار کرد: بیش از ۴۰ سال از پیروزی انقلاب می‌گذرد و پرچم ولایت را امامین انقلاب برافراشته‌اند؛ دشمنان پشت سر هم تلاش‌های زیادی برای به زیر کشیدن این پرچم کردند اما به عنایت خداوند متعال، حضور برجسته امت اسلامی و رهبری امامین انقلاب، حداقل شش رئیس جمهور آمریکا آرزو کردند نظام را قطع و قمع کنند اما نتوانستند این کار را بکنند. سختی کشیدیم اما ارزش دارد بر اصول پافشاری کنیم.
وی افزود: تا زمانی که خون در رگ‌های امت اسلامی ایران جاری است، این پرچم برافراشته می‌ماند.
امام جمعه اهواز با دعوت از مردم برای حضور پر شور در مراسم راهپیمایی روز قدس گفت: امیدوارم با حضور پرشور مردم در این روز، این صحنه‌ای که بیش از ۴۰ سال یادگار امام خمینی(ره) است را پرشورتر برگزار کنیم.
نماینده ولی فقیه در خوزستان با تبریک سالروز تاسیس سپاه پاسداران گفت: اهانت به ساحت قرآن کریم، دلیل بر ضعف منطق غرب در برابر منطق اسلام است؛ زمانی که کم می‌آوردند به ساحت قرآن کریم و اهل طهارت(ع) جسارت می‌کنند.
وی به فضائل امام علی(ع) اشاره کرد و افزود: در عالم بشریت خداوند پس از پیامبر اکرم(ص)، مانند علی بن ابیطالب(ع) خلق نکرده است.
موسوی‌فرد با تاکید بر لزوم ایجاد اشتغال برای جوانان و توجه به شرکت‌های دانش بنیان، گفت: از این هفته سازمان فنی و حرفه‌ای حداقل پنج مهارت با تضمین اشتغال، البته نه اشتغال در شرکت، به جوانان آموزش دهد.
وی با اشاره به انتظارات مردم از دولت انقلابی افزود: اخیرا شاهد افزایش قیمت کالاهای اساسی بوده‌ایم؛ هر چند مردم انتظار ندارند در مدت چند ماه مشکلات کاملا رفع شوند اما مردم انتظار دارند هر چه سریعتر این گرانی‌های افسارگسیخته مهار شوند.
نماینده ولی فقیه در خوزستان گفت: شاید شاخص‌های تورم پایین آمده اما مردم به قیمت اجناس توجه می‌کنند و خواهان کاهش قیمت‌ها هستند؛ این دولت می‌خواهد و ان‌شاءالله خواهد توانست در این زمینه اقدام کند.
موسوی با تاکید بر نظارت بر قیمت‌ها توسط همه دستگاه‌ها گفت: اگر دو بار با قاطعیت با گران‌فروشی‌ها برخورد شود دیگر کسی جرات نمی‌کند گران‌فروشی کند. می‌گویند چون اول سال است، باید قیمت‌ها افزایش یابند که این مسائل به دلیل نبود نظارت است.
وی افزود: از دادستان کل خوزستان می‌خواهیم قاطعانه به میدان بیایند و با این دلالان از خدا بی‌خبر که شب می‌نشینند و تصمیم می‌گیرند که قیمت یک کالا را چند برابر کنند، برخورد کنند؛ این افراد گوش تاب دادن می‌خواهند.