تاریخ انتشار خبر: 30 اردیبهشت 1401 | 17:02:08
کد خبر : 13129
اشتغال و تأمین آب شرب از مطالبات اصلی مردم ایذه است/ مسئولان با محتکران به شدت برخورد کنند

نماینده ولی فقیه خوزستان گفت: موضوعات اشتغال، تأمین آب شرب، ساخت استادیوم و… با توجه به پتانسیل‌های موجود در شهرستان ایذه از مطالبات مردم این شهرستان هستند

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛حجت‌الاسلام سید محمد عبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه خوزستان  ظهر امروز جمعه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در ایذه، اظهار کرد: در تمام گذر تاریخ تحریف بر همه حوادث پیروز شده و این تحریف بود که ۳۰ هزار نفر را در مقابل امام حسین (ع) قرار داد؛ همچنین در […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛حجت‌الاسلام سید محمد عبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه خوزستان  ظهر امروز جمعه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در ایذه، اظهار کرد: در تمام گذر تاریخ تحریف بر همه حوادث پیروز شده و این تحریف بود که ۳۰ هزار نفر را در مقابل امام حسین (ع) قرار داد؛ همچنین در نقطه مقابل تحریف، تحریم است که بسیار اثر گذار است و ما اگر توانستم تحریف را کنترل کنیم حتماً در مقابل تحریم خواهیم ایستاد.

وی با تشکر از مردم شهرستان ایذه افزود: این شهرستان در تمام سالیان شیعه محور و اسلام محور بوده است و عملکرد دینی مثبتی داشته‌اند و بختیاری‌ها همیشه ظلم ستیز بوده و هستند.

حجت‌الاسلام موسوی فرد با اشاره به حوادث اخیر در شهرستان ایذه، گفت: چندین نفر نسبت به مسجدالنبی این شهرستان هتک حرمت داشتند اما با حضور هزاران نفر از مردم این شهرستان این حرکت اغتشاش گران را محکوم کردند.

نماینده ولی فقیه خوزستان با بیان اینکه اشتغال، تأمین آب شرب، ساخت استادیوم و… با توجه به پتانسیل‌های در شهرستان ایذه از مطالبات مردم هستند، گفت: مدیران ارشد امروز در این شهرستان حضور پیدا کرده‌اند و مردم می‌توانند در میز خدمت مشکلات خود را بیان و پیگیری کنند.

وی به گرانی اجناس اشاره و تصریح کرد: با توجه به شرایط موجود و گران شدن اقلام مورد نیاز مردم، افرادی که دست به احتکار این اقلام زده‌اند، مسئولان باید در میدان حضور پیدا کنند و با این افراد به شدت برخورد کنند.

میز خدمت این هفته با حضور ۲۵ مدیرکل در مصلی نماز جمعه شهرستان ایذه برگزار شد و مردم مشکلات خود را با مدیران مربوطه در میان گذاشتند.