تاریخ انتشار خبر: 27 بهمن 1400 | 23:33:02
کد خبر : 12147

نماینده مجلس نهم شورای اسلامی در پیامی درگذشت عالم ربانی سیدخضر موسوی تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سید شکرخدا موسوی نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی در پیامی ارتحال حضرت آیت الله سید خضر موسوی را تسلیت گفت. در پیام ایشان آمده است: بسم الله الرحمن الرحیم انا لله و انا الیه راجعون ارتحال فقیه مجاهد ، آیت الله علامه حا‌ج سید خضر موسوی را به محضر حضرت ولیعصر […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛سید شکرخدا موسوی نماینده دوره نهم مجلس شورای اسلامی در پیامی ارتحال حضرت آیت الله سید خضر موسوی را تسلیت گفت.

در پیام ایشان آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

ارتحال فقیه مجاهد ، آیت الله علامه حا‌ج سید خضر موسوی را به محضر حضرت ولیعصر (عج) ، رهبر فرزانه انقلاب ، علمای اعلام و مردم شریف و نجیب خوزستان خصوصا سادات معزز تسلیت عرض می نمایم.

این عالم ولایتمدار در طول عمر پربرکت خویش و در سنگرهای مختلف انقلاب شکوهمند اسلامی در کنار حضرت امام خمینی (ره) و پس از آن مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) منشا خدمات فراوان برای اسلام و نظام اسلامی و استان قهرمان پرور خوزستان بودند.

علامه حاج سید خضر موسوی ارتباط تنگاتنگ و نزدیکی با سران عشایر و طوایف از اقوام مختلف داشته و همواره بر وحدت کلمه که عامل اصلی و رکن رکین و نیاز ضروری مردم بود تاکید داشتند و رفتار و منش ایشان از عوامل مهم همگرایی و وحدت بین اقوام و مردم خوزستان بود.

آثار به جا مانده از ایشان، منبع فیوضاتی است که تشنگان معارف قرآن و اهل بیت را سیراب می‌کند.

رفتار و سلوک آن عالم ربانی بر مبنای دفاع و حمایت از محرومین و مستضعفین استان بود و بیت معظم ایشان مأمن و مأوایی برای بی پناهان بود.

از خداوند سبحان برای روح بلند و ملکوتی آن عالم وارسته که مشتاق لقای پروردگار عالم بود حشر و قرب با اولیای الهی را خواهانم.

والسلام

 سید شکرخدا موسوی

 نماینده سابق مردم شریف اهواز در مجلس شورای اسلامی