تاریخ انتشار خبر: 11 شهریور 1398 | 18:07:20
کد خبر : 5986
رئیس سازمان جهادکشاورزی استان خوزستان:

نعمت گذشته، زمینه ساز نعمت آینده است.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ کیخسرو چنگلوایی رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان طی پیامی از تمامی کارکنان خدوم این سازمان قدردانی نمود. در پیام وی آمده است: حمد و سپاس خداوند یگانه را ،برای نعمت های بی شمارش در پهنه ایران اسلامی و بویژه خاک پاک خوزستان وی افزود:ایام حزن انگیز محرم و صفر به […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ کیخسرو چنگلوایی رییس سازمان جهاد کشاورزی خوزستان طی پیامی از تمامی کارکنان خدوم این سازمان قدردانی نمود.
در پیام وی آمده است:

حمد و سپاس خداوند یگانه را ،برای نعمت های بی شمارش در پهنه ایران اسلامی و بویژه خاک پاک خوزستان

وی افزود:ایام حزن انگیز محرم و صفر به پیشگاه حضرت ولیعصر(عج) و شیعیان جهان تسلیت و تعزیت باد .باشد که از این رهگذر ارزشمند توشه ها برگیریم و حسینی بیندیشیم و زندگی کنیم.

همچنین یاد آور شد؛امام حسین (ع) می فرمایند:

“شکر تو بر نعمت گذشته ، زمینه ساز نعمت آینده است”. لذا شکر پروردگار سبحان و قدردانی از همکاران عزیز، در راستای فرمایش این امام همام مد نظر می باشد.

چنگلوایی افزود:تلاش شبانه روزی کارکنان خدوم جهاد کشاورزی سبب شد خوزستان زرخیز بار دیگر پرچمدار مقام اول تولیدات کشور و محصولات راهبردی چون گندم گردد و بر همین اساس مقام محترم وزارت متبوع در هفتمین گردهمایی کشت های پاییزه از اینجانب تقدیر نمود.

ایشان تاکید نمود:این توفیق مرهون تلاش تمامی همکاران شریف و عزیز خانواده بزرگ جهاد کشاورزی در جای جای استان از ستاد و ادارات تابعه گرفته تا شهرستان ها و مراکز جهاد کشاورزی دهستان ها می باشد و در همین جایگاه بر خود فرض می دانم از تک تک این عزیزان تشکر و قدردانی نمایم.
این مقام مسئول تصریح کرد:توفیق امسال در افزایش ضریب خود اتکایی محصولات کشاورزی ، علیرغم خسارات سیل ویرانگر اخیر بوده که جای دارد از تلاش های بی وقفه همکاران خدوم در بررسی پرونده های خسارات سیل و انجام پرداختهای کشاورزان سخت کوش و متضرر نیز قدردانی گردد.
کیخسرو چنگلوایی رئیس سازمان جهادکشاورزی استان خوزستان در پایان افزود:از خداوند منان خواهان سلامت ،عزت و سربلندی خانواده بزرگ جهاد کشاورزی استان هستم.

امید است در سال رونق تولید شاهد موفقیت های روز افزون و کسب افتخارات بزرگ دیگر در بخش کشاورزی خوزستان زرخیز باشیم.