تاریخ انتشار خبر: 28 فروردین 1402 | 15:43:58
کد خبر : 14289
برگزاری نشست معارفه هیئت بازرسی استان خوزستان«مستقر در شركت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب»

نشست معارفه هیئت بازرسی استان خوزستان«مستقر در شركت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب» با حضور مدیرعامل مناطق نفت‌خیز جنوب و معاون نظارت و بازرسی، بازرسی کل استان خوزستان برگزار شد

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان، اين نشست روز یک شنبه (۲۷ فروردین ۱۴۰۲) با حضور مدیران عامل شرکت های تابعه، مدیران ارشد سازمان و روسای حراست و رئیس اداره بازرسی، به میزبانی مناطق نفت‌خیز جنوب در تالار سمینارهای مدیریت ساختمان مرکزی ۵ طبقه برگزار شد. علیرضا دانشی مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب ضمن […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان، اين نشست روز یک شنبه (۲۷ فروردین ۱۴۰۲) با حضور مدیران عامل شرکت های تابعه، مدیران ارشد سازمان و روسای حراست و رئیس اداره بازرسی، به میزبانی مناطق نفت‌خیز جنوب در تالار سمینارهای مدیریت ساختمان مرکزی ۵ طبقه برگزار شد.

علیرضا دانشی مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب ضمن تبریک سال جدید و خیر مقدم به مسئولین بازرسی کل استان و هیئت همراه، ابراز امیدواری کرد با تعامل بیشتر با نهاد های نظارتی به بازبینی اخلاقی، رفتار سازمانی مجموعه صنعت نفت همانگونه که همواره خداوند را ناظر لایزال بر اعمال خود می دانیم توفیق یابیم.

وی افزود: مجموعه صنعت نفت خود را از سازمان های نظارتی جدا نمی داند و همه چون اجزاء یک کل، در مسیر اعتلای نظام مقدس جمهوری اسلامی گام برمی داریم. لذا از بازرسی فردی و سازمانی با هر ترتیبی استقبال می نماییم. 

در ادامه این نشست جمال الدین عمیدزاده معاون نظارت و بازرسی، بازرسی کل استان خوزستان نیز ضمن تبریک سال جدید و آرزوی قبولی عبادات حاضرین در ماه مبارک رمضان خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت و جایگاه صنعت نفت در استان، بحث نظارت ویژه ای در میان خواهد بود که در دو سطح فردی و گروهی (و با اولویت نظارت فردی) به اجرا در خواهد آمد و هرجا مبحث منافع ملی در میان باشد، بازرسی می تواند مبنای تعالی اجتماعی قرار گیرد.

در پایان این نشست طرفین بر تعامل و همکاری تاکید نموده و نسبت به انجام هرچه بهتر فرآیند نظارت با مدد از حداکثر ظرفیت موجود وعده دادند.