تاریخ انتشار خبر: 7 فروردین 1402 | 23:09:22
کد خبر : 14226
تاكید مشاور مدیرعامل بر تسریع در خدمت رسانی به مجاوران منطقه نفتی ابوالفارس

نشست بررسی اقدامات صورت پذیرفته در حوزه مسئولیت های اجتماعی شهرستان آغاجاری و روستاهای منطقه نفتی ابوالفارس برگزار شد

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان، این نشست روز یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ با حضور نماینده مردم رامهرمز، مشاور و نماینده تام الاختیار مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب، مدیرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاری، مدیرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز مارون، مشاور و نماینده مدیرعامل در امور ساماندهی و ارتقای خدمات فرهنگی و اجتماعی […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان، این نشست روز یکشنبه ۶ فروردین ۱۴۰۲ با حضور نماینده مردم رامهرمز، مشاور و نماینده تام الاختیار مدیرعامل مناطق نفتخیز جنوب، مدیرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاری، مدیرعامل شركت بهره برداري نفت و گاز مارون، مشاور و نماینده مدیرعامل در امور ساماندهی و ارتقای خدمات فرهنگی و اجتماعی و تعدادی از دست اندر کاران پروژه های اجرایی منطقه نفتی ابوالفارس، به میزبانی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب برگزار شد.

صفرعلی رئیسی مشاور و نماینده تام الاختیار مدیرعامل، مجاوران تاسیسات فرایندی را همواره در اولویت خدمات رسانی مناطق نفتخیز جنوب دانست و ناظر به سکونت چند خانواده رزمنده و جانباز دوران دفاع مقدس نسبت به تسریع در به انجام رساندن اقداماتی چون احداث پل و اجرا و ترمیم جاده آسفالت روستایی جهت تردد اهالی منطقه نفتی ابوالفارس تاکید کرد.

نماینده مردم رامهرمز ضمن ابراز خرسندي از عملكرد مناطق نفتخیز در عمل به مسئوليت هاي اجتماعي در قبال مجاوران محترم واحدهاي عملياتي گفت: انتظار داریم این اقدامات هرچه زودتر به بهره برداری رسیده تا شاهد بهبود شرایط زندگی اهالی منطقه باشیم. لذا به لحاظ لجستیکی و اخذ مجوزها آماده هرگونه مذاکره با هیئت دولت خواهیم بود.

در این نشست مدیر عامل شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاری و مجریان اقدامات زیرساختی دردست اقدام منطقه مذکور وعده دادند تا حصول نتیجه مصرانه پیگیر امور خواهند بود.

شایان ذکر است منطقه ابوالفارس که در حوزه انتخابیه شهرستان رامهرمز است، به لحاظ جغرافیایی در محدوده عملیاتی شركت بهره برداري نفت و گاز آغاجاری واقع گردیده است.