تاریخ انتشار خبر: 16 فروردین 1397 | 01:14:04
کد خبر : 2338

نشست اولیای جانباختگان حادثه آتش سوزی اخیر در اهواز با استاندار خوزستان

به گزارش زاگرس نشینان؛شامگاه چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه نشست اولیای جانباختگان حادثه آتش سوزی اخیر در اهواز با استاندار خوزستان در مهمانسرای استانداری برگزار شد. در این نشست که با حضور جواد کاظم نسب الباجی و علی ساری نمایندگان اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی، خون میرزایی سرپرست فرمانداری اهواز،کریمی کیا مدیرکل […]

نشست اولیای جانباختگان حادثه آتش سوزی اخیر در اهواز با استاندار خوزستان
به گزارش زاگرس نشینان؛شامگاه چهارشنبه ۱۵ فروردین ماه نشست اولیای جانباختگان حادثه آتش سوزی اخیر در اهواز با استاندار خوزستان در مهمانسرای استانداری برگزار شد.
در این نشست که با حضور جواد کاظم نسب الباجی و علی ساری نمایندگان اهواز، کارون، باوی و حمیدیه در مجلس شورای اسلامی، خون میرزایی سرپرست فرمانداری اهواز،کریمی کیا مدیرکل اموراجتماعی و فرهنگی استانداری و جواد سعیدی استاد دانشگاه و از نخبگان جامعه عرب برگزار شد، حضار از جمله تعدادی از اولیای جانباختگان حادثه آتش سوزی اخیر در اهواز بیاناتی در خصوص ضرورت انجام تمهیدات لازم برای جلوگیری از بروز حوادث مشابه و ایجاد امکانات و زیرساخت‌های مورد نیاز قشر جوان در منطقه کوی علوی اهواز داشتند.
در ادامه این نشست استاندار خوزستان با ابراز همدردی با خانواده های قربانیان سانحه دلخراش آتش سوزی اخیر در اهواز از صبر و بردباری آنان و درایت و مدیریت بزرگان طوایف و خانواده های داغدیده در جریان این حادثه غم انگیز تقدیر و تشکر کرد.
غلامرضا شریعتی عنوان کرد: انشاالله با کمک همه مسوولان جهت بهبود وضعیت منطقه و رفع مشکلات آن تلاش خواهیم کرد.
بامداد روز چهاردهم فروردین ماه جوانی ۱۷ ساله در پی خصومت شخصی با صاحب یک قهوه خانه در منطقه کوی علوی اهواز مبادرت به آتش زدن مغازه وی نمود که متاسفانه این حادثه منجر به مرگ ۱۱ نفر از افراد حاضر در این قهوه خانه شد.