تاریخ انتشار خبر: 27 دی 1397 | 17:51:32
کد خبر : 4333
باحضوروزير راه و شهرسازي،استاندار خوزستان، نمايندگان شهرستان آبادان

موسوی معاون استاندار و فرماندار ويژه آبادان: تفاهم نامه چهار بانده كردن جاده آبادان و اروند كنار بين وزارت راه و شهرسازي و استانداري خوزستان و سازمان منطقه آزاد اروند منعقد شد.

به گزارش زاگرس نشینان وزير راه و شهرسازي و هيات همراه ظهر امروز به اتفاق استاندار خوزستان و فرماندار ويژه آبادان از پروژه ٥٠٠٠ واحدي مسكن مهر آبادان بازديد كردند. در اين بازديد سیدزین العابدین موسوي فرماندار آبادان با ارائه گزارش جزئيات پروژه و ذكر مشكلات از وزير راه و شهرسازي خواستند با دستور ايشان […]

به گزارش زاگرس نشینان وزير راه و شهرسازي و هيات همراه ظهر امروز به اتفاق استاندار خوزستان و فرماندار ويژه آبادان از پروژه ٥٠٠٠ واحدي مسكن مهر آبادان بازديد كردند.

در اين بازديد سیدزین العابدین موسوي فرماندار آبادان با ارائه گزارش جزئيات پروژه و ذكر مشكلات از وزير راه و شهرسازي خواستند با دستور ايشان به وضعيت نامطلوب پروژه پايان داده شود وي عنوان كرد اگر يك دستور جدي خصوصا در تامين ٢٠٠٠ تن قير داده شود پروژه تكميل خواهد شد.
موسوي عنوان كرد پروژه تقريبا رها شده و مردم و تعاوني ها سرگردانند،وي اضافه كرد عدم توجه به سرنوشت پروژه باعث طولاني شدن كار و افزايش سرسام آور قيمت مصالح مورد نياز شده است تا جايي كه كسي رغبت به سكونت و يا پرداخت سهم جهت تكميل پروژه را ندارد.

وزير راه و شهرسازي كه به دقت به گزارش پروژه توجه مينمود با ارائه دستوراتي به مدير كل راه و شهرسازي عنوان نمود هرچه سريعتر بايد به اين وضعيت نامطلوب پايان داده شود و گزارش لازم ارائه گردد.

وي از فرماندار آبادان خواست كه به صورت مستمر موضوع را كنترل و پيشرفت فيزيكي را تا تكميل نهايي پروژه دنبال كند.

وزير راه و شهرسازي سپس با هيات همراه و استاندار خوزستان و فرماندار آبادان از جاده آبادان- اروند كنار بازديد كردند در اين بازديد موسوي گزارش كاملي از قسمتهاي مختلف راه ارائه نمودند و متذكر شدند ٢٧ كيلومتر پروژه فعلا بلاتكليف و يك بانده باقي مانده و مابقي اين مسير وضعيت مناسبي ندارد و باتوجه به اينكه چندين تصادف منجر به فوت صورت گرفته لازم است به اين وضعيت نامطلوب پروژه پايان داده شود و اين امر نيازمند دستور صريح و جدي جنابعاليست.

براي جمع بندي جلسه اي با حضور وزير و هيات همراه و استاندار خوزستان، نمايندگان آبادان و مديران كل حوزه راه و شهرسازي و فرماندار ويژه ابادان و معاون اقتصادي منطقه آزاد اروند در محل دفتر فرماندار تشكيل شد در ااين جلسه تفاهم نامه چهاربانده شدن مسير آبادان به اروندكنار بين وزارت مسكن وشهرسازي و استانداري خوزستان و منطقه آزاد اروندمنعقد شد و مبادله گرديد.
اصرار نمايندگان و فرماندار آبادان بر حضور وزير در فرمانداري بعد از بازديدها كه وزير مهياي حركت به استان بوشهر بود نتيجه داد و انعقاد تفاهم نامه تكميل پروژه مسير آبادان اروند كنار از نكات قوت حضور وزير در آبادان بود.