تاریخ انتشار خبر: 10 مرداد 1398 | 18:03:53
کد خبر : 5671

معاون دادستان خوزستان از تشکیل شعبه ویژه رسیدگی به حجاب دردادسرای اهواز خبرداد.

به گزارش  خبرگزاری  زاگرس نشینان ؛محمدگراوند معاون دادستان مرکز خوزستان  گفت: شعبه ویژه رسیدگی  به موضوع حجاب و عفاف در دادسرای عمومی اهواز تشکیل و با رفتارهای خلاف عفت عمومی برخورد می شود. محمد گراوند  بر برخورد قاطع دستگاه قضایی با هنجارشکنان تاکید کرد و اظهار داشت: یکی از اهداف و سیاست ها در دستگاه قضایی ،حراست […]

به گزارش  خبرگزاری  زاگرس نشینان ؛محمدگراوند معاون دادستان مرکز خوزستان  گفت: شعبه ویژه رسیدگی  به موضوع حجاب و عفاف در دادسرای عمومی اهواز تشکیل و با رفتارهای خلاف عفت عمومی برخورد می شود.

محمد گراوند  بر برخورد قاطع دستگاه قضایی با هنجارشکنان تاکید کرد و اظهار داشت: یکی از اهداف و سیاست ها در دستگاه قضایی ،حراست از اصول انقلاب اسلامی است که از جمله اصول مهم آن بحث عفاف ، حجاب و رعایت ارزش های اسلامی است.
وی افزود: دادستان عمومی اهواز رئیس کمیته قضایی ستاد امر به معروف و نهی از منکر است که همواره به صورت هفتگی کمیته مربوطه را تشکیل و تمامی مسائل مهم این شهرستان مورد بررسی قرار می گیرد.
معاون دادستان مرکز خوزستان گفت: برگزاری این کمیته تاکنون نتایج خوبی جهت مقابله با هنجارشکنان داشته و این مسیر همچنان تا برچیدن تمامی ناهنجاری ها در جامعه ادامه دارد.
وی تصریح کرد: بر اساس قانون در گام اول تذکر شفاهی به سرنشینان خودرو ها داده می شود و در صورت مقاومت کردن، خودرو توقیف و برای سرنشینان پرونده قضایی تشکیل می شود .
گراوند افزود: ما به اصولی که شهدای این انقلاب جان خود را برای آن نثار کردند، پایبندیم و مقابل هرگونه حرمت شکنی می ایستیم.
وی گفت: برخورد با متخلفان از ابتدای سال جاری تاکنون آغاز و به صورت جدی ادامه دارد و از شهروندان می خواهیم در این زمینه نهایت همکاری را با ماموران  انتظامی و دستگاه قضایی داشته باشند.
به گزارش ایرنا موضوع سگ گردانی ، کشف حجاب و بی حجابی به خصوص درون خودروهای شخصی از مواردی است که در ماه های گذشته مورد توجه نیروی انتظامی و دستگاه قضایی قرار گرفته که در این خصوص به متخلفان هشدار های لازم داده شده و این طرح همچنان در سطح استان در حال اجرا است .
منبع:ایرنا