تاریخ انتشار خبر: 24 خرداد 1396 | 10:20:32
کد خبر : 222

اعتراض جهت دریافت حقوق و مطالبات

اعتراض جهت دریافت حقوق و مطالبات تعدادی از کارگران فضای سبز منطقه هشت شهرداری اهواز نسبت به تعویق حقوق و مزایا، و عدم پرداخت ۴ ماه حق بیمه جلوی استانداری خوزستان تحصن کردند. بدنبال اعتراضات متعدد کارگران فضای سبز منطقه هشت شهرداری اهواز نسبت به وضعیت نابسامان حقوقی و عقب افتادگی های متعدد حقوق و […]

اعتراض جهت دریافت حقوق و مطالبات

تعدادی از کارگران فضای سبز منطقه هشت شهرداری اهواز نسبت به تعویق حقوق و مزایا، و عدم پرداخت ۴ ماه حق بیمه جلوی استانداری خوزستان تحصن کردند.

بدنبال اعتراضات متعدد کارگران فضای سبز منطقه هشت شهرداری اهواز نسبت به وضعیت نابسامان حقوقی و عقب افتادگی های متعدد حقوق و بیمه، این بار کارگران فضای سبز به استانداری پناه بردند

کارگران معتقدند پیمانکار فضای سبز ۲ ماه حقوق نداده و ۴ ماه حق بیمه را پرداخت نکرده است، حقوق تعطیلات را نمی دهد، حق اولاد هم نمی دهد.

کارگران معتقدند، با وضعیت عقب افتادگی مکرر حقوق و کم کردن بسیاری مزایا در خوزستان، با وضعیت نابهنجار گرما، آیا حق کارگران باید اینچنین پایمال شود.

این اعتراضات پیش از این در جلوی درب شهرداری هشت و سپس شهرداری مرکزی و بعد جلوی شورای شهر برگزار شد و نتیجه ای حاصل نشده و هم اکنون جلوی درب استانداری تحصن کردند.

لازم است عنوان کرد، پیمانکاران فضای سبز، به طور منظم از شهرداری صورت وضعیت های خود را دریافت می کنند اما چرا وقتی به کارگران می رسند اینچنین دچار مشکل می شوند را باید با شهردار منطقه هشت در میان نهاد.

نظارت و کارفرمای این پیمانکاران شهرداری منطقه هشت می باشد که متاسفانه در طول این مدت به وضعیت کارگران بهایی نداده است.

تحصن هنوز ادامه دارد و قرار است استاندار خوزستان، دکتر شریعتی تا دقایقی دیگر در میان جمع کارگران حضور یابد.

 

اعتصاب قبلی کارگران – شورای اسلامی شهر اهواز

 

  1. حسین علیخانی گفت:

    خداوکیلی چندرغاز حقوق این بندگان خدا خوردن دارد؟ چرا یک آدم در شهرداری پیدا نمیشود که ظلم ظتلم را در سرشان بکوبد؟ چرا اینهمه فساد مالی دارودسته شهردار او را به جنون نکشانده؟ شاید جنون قدرت وپول نمیگذارد. آقایان این مملکت با اینهمه دزدی در روز روشن به کجا میرود؟ دادستان چرا داد مظلوم نمیستاند و خاموش است؟