تاریخ انتشار خبر: 16 آبان 1402 | 19:37:23
کد خبر : 15126
نخستین نمایشگاه نان خوزستان در اهواز برگزار می‌شود

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان از برگزاری نخستین نمایشگاه نان خوزستان در اهواز خبر داد

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان، امید جهان نژادیان اظهار کرد: نخستین نمایشگاه نان خوزستان شامل نان سنتی، صنعتی، نان کامل و فرآورده‌های گندم از جمله ماکارونی، کیک، کلوچه و تجهیزات نانوایی در اهواز برگزار می‌شود. وی با بیان اینکه این نمایشگاه در سیلوی تاریخی آذرپیکان در اهواز در معرض دید علاقه‌مندان خواهد بود، افزود: ۴ […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان، امید جهان نژادیان اظهار کرد: نخستین نمایشگاه نان خوزستان شامل نان سنتی، صنعتی، نان کامل و فرآورده‌های گندم از جمله ماکارونی، کیک، کلوچه و تجهیزات نانوایی در اهواز برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این نمایشگاه در سیلوی تاریخی آذرپیکان در اهواز در معرض دید علاقه‌مندان خواهد بود، افزود: ۴ استان خوزستان، اصفهان، کهگیلویه و بویراحمد و بوشهر در این نمایشگاه به عرضه محصولات خود خواهند پرداخت.

مدیر کل غله و خدمات بازرگانی خوزستان گفت: این نمایشگاه از تاریخ ۲۴ لغایت ۲۷ آبان ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۲ برای بازدید علاقه‌مندان دایر است.

جهان نژادیان عنوان کرد: هدف از برگزاری این نمایشگاه زنده نگه داشتن سنت‌های حسنه در زمینه پخت نان سنتی، ترویج نان کامل و سنتی، فروش نان و فرآورده‌های آن و استفاده از دستگاه‌های به روز پخت نان و… است.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه خوزستان تامین کننده گندم کمی و کیفی ایران است، به دنبال آن هستیم بتوانیم جشنواره ملی نان را در خوزستان برگزار کنیم.