تاریخ انتشار خبر: 29 شهریور 1398 | 18:31:42
کد خبر : 6177

مدیرکل دامپزشکی خوزستان از معدوم کردن ۲ تن گوشتمتعلق به آقازاده یکی از رؤسای اتحادیه‌های استان خبرداد.

به گزارش  خبرگزاری  زاگرس نشینان؛ مدیرکل دامپزشکی خوزستان از معدوم کردن ۲ تن گوشت که در یکی از سردخانه‌های استان انبار و فاسد شده بود خبر داد. مصطفی کنارکوهی با اشاره به ورود قانونی این محموله به خوزستان اظهار داشت: این گوشت‌ها با مجوز دامپزشکی استان فارس از مرودشت وارد خوزستان شده بود و از […]

به گزارش  خبرگزاری  زاگرس نشینان؛ مدیرکل دامپزشکی خوزستان از معدوم کردن ۲ تن گوشت که در یکی از سردخانه‌های استان انبار و فاسد شده بود خبر داد.

مصطفی کنارکوهی با اشاره به ورود قانونی این محموله به خوزستان اظهار داشت: این گوشت‌ها با مجوز دامپزشکی استان فارس از مرودشت وارد خوزستان شده بود و از لحاظ بهداشتی موقع ورود تأییدیه لازم بهداشتی را داشتند.

وی افزود: ۲ تن این محموله در سردخانه ماند و مصرف نشد که با توجه به گذشتن تاریخ‌ مصرف آن‌ها توسط کارشناسان اداره کل دامپزشکی خوزستان توقیف شد.

مدیرکل دامپزشکی خوزستان ادامه داد: حدود دو هفته پیش تاریخ‌ مصرف گوشت‌ها به اتمام رسید که در همان موقع توسط اداره کل دامپزشکی خوزستان نمونه‌برداری انجام و پس از انجام آزمایش‌های لازم، عدم قابل‌استفاده بودن آن‌ها مورد تائید قرار گرفت.

کنارکوهی بیان داشت: عملیات معدوم‌سازی این محموله امروز با دستور قاضی دادگستری انجام شد.  پیش‌از این خبرهایی منتشر شده‌ بود که آقازاده یکی از رؤسای اتحادیه‌های استان اقدام به وارد کردن این گوشت‌ها کرده که متأسفانه با توجه به نیاز کشور در شرایط کنونی به گوشت قرمز و واردات این محصول مهم در سبد معیشتی مردم توسط دولت امروز شاهد معدوم‌سازی ۲ تن از این محموله بودیم که در سردخانه فاسد شد و هیچ‌گاه به دست مصرف‌کننده نرسید.