تاریخ انتشار خبر: 17 بهمن 1400 | 20:29:47
کد خبر : 12042

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان از نمایشگاه صنعت نفت اهواز بازدید کرد/نمایشگاه صنعت نفت اهواز مصداق عینی پیشرفت حوزه صنعت نفت است.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در حاشیه بازدید از نمایشگاه تخصصی صنعت نفت اهواز گفت: نمایشگاه صنعت نفت اهواز مصادق عینی پیشرفت حوزه صنعت نفت و حفاری بوده و شعار سال یعنی تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها را محقق کرده است.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛عبدالله عذاری اهوازی مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان امروز یکشنبه ۱۷ بهمن‌ماه از نمایشگاه تخصصی صنعت نفت اهواز بازدید کرد.

در این بازدید مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان از چندین غرفه‌ این نمایشگاه بازدید و درخصوص مسائل مشترک در حوزه تخصصی نفت گفت‌وگو کردند.

عذاری در گفت‌وگو با دیگر مدیران شرکت حاضر در نمایشگاه بر همکاری‌های مشترک در جهت جهش تولید، بومی سازی قطعات و تجهیزات به وسیله جوانان متخصص و بی اثر کردن تحریم‌ها تاکید کرد و این نمایشگاه را مصداق عینی پیشرفت حوزه صنعت نفت و حفاری دانست.

وی این نمایشگاه را فرصت مناسبی برای تحقق شعار سال مبنی بر تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی ها عنوان کرد و با اشاره به دستاوردهای شرکت نفت و گاز اروندان با اتکا به منابع و ظرفیت‌های داخلی چشم‌انداز روشنی برای این شرکت در سال‌های آینده متصور شد.

عذاری اهوازی همچنین بر حمایت از تولیدکنندگان و سازندگان داخلی به منظور پیشرفت و تحقق شعار سال همکاری و تعامل با مراکز علمی، دانشگاهی، شرکت‌های دانش بنیان، تولیدکنندگان تجهیزات و کالاهای ایرانی را ضروری دانست.

وی به دغدغه این شرکت در انجام مسئولیت‌های خود در حوزه محیط زیست نیز اشاره کرد.

مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان در بازدید از غرفه‌ها و شرکت‌های حوزه صنعت نفت در این‌ نمایشگاه از محصولات این شرکت‌ها که توسط جوانان و مهندسین و متخصص داخلی تولید شد بازدید کرد و این نمایشگاه را فرصتی برای به نمایش گذاشتن دانش کشور در این حوزه و حمایت از این جوانان و شرکت‌ها دانست.

وی در پایان بر همکاری تعامل همه جانبه با شرکت‌های دانش بنیان و تولیدکننده با شرکت نفت و گاز اروندان نیز تاکید کرد.