تاریخ انتشار خبر: 24 شهریور 1398 | 18:11:18
کد خبر : 6102

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان از بهره برداری ۳۸ واحد تولیدی در شهرکهای صنعتی استان خبرداد.

 به گزارش  خبرگزاری  زاگرس نشینان  اخلاق محمدیان مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: ۳۸ واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیارد ریال از ابتدای امسال تاکنون در شهرک‌های صنعتی خوزستان به بهره برداری رسیدند. وی  بیان کرد: با بهره برداری از این تعداد واحد تولیدی در شهرک های صنعتی خوزستان زمینه اشتغال ۳۱۹ نفر فراهم شده […]

38 واحد تولیدی در شهرک‌های صنعتی خوزستان بهره‌برداری شدند

 به گزارش  خبرگزاری  زاگرس نشینان  اخلاق محمدیان مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی خوزستان گفت: ۳۸ واحد تولیدی با سرمایه‌گذاری ۸۰۰ میلیارد ریال از ابتدای امسال تاکنون در شهرک‌های صنعتی خوزستان به بهره برداری رسیدند.

وی  بیان کرد: با بهره برداری از این تعداد واحد تولیدی در شهرک های صنعتی خوزستان زمینه اشتغال ۳۱۹ نفر فراهم شده است.
وی گفت: واحدهای تولیدی به بهره برداری رسیده بیشتر در زمینه فلزی، غذایی و شیمیایی مشغول به فعالیت هستند.

محمدیان افزود: یکی از دغدغه های بخش تولید و صنعت، احیای واحدهای راکد و غیرفعال به بهره‌برداری رسیده است که از ابتدای امسال تاکنون موفق شدیم پنج واحد تولیدی را مجدد به چرخه تولید بازگردانیم.
ایشان  با بیان اینکه هدف از تاسیس شهرک ها و نواحی صنعتی، تجمیع صنایع در یک نقطه جغرافیایی به منظور حفظ محیط زیست، جلوگیری از تخریب زمین های کشاورزی، استفاده از خدمات مشترک، کاهش زمان و هزینه سرمایه گذاری و نیز ایجاد اشتغال پایدار است گفت: با حمایت از صنایع کوچک و متوسط، علاوه بر ایجاد اشتغال، به توسعه صنعتی و اقتصادی نیز کمک شایانی خواهد شد.
۷۳ شهرک و ناحیه صنعتی در خوزستان وجود دارد که بیش از ۲۵ هزار نفر در آن مشغول به کار هستند.