تاریخ انتشار خبر: 29 شهریور 1399 | 23:17:04
کد خبر : 9294

مدیرعامل شرکت بهسازان جنوب خبرداد : بومی سازی تجهیزات صنعت نفت

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ سیروس نورافکن مدیرعامل شرکت بهسازان جنوب از بومی سازی قطعات و تجهیرات صنعت نفت خبرداد و گفت: مهندسان شرکت بهسازان توانستند قطعات وارداتی را در کشور طراحی و تولید کنند . سیروس نورافکن ؛ مدیرعامل شرکت بهسازان جنوب در نشست با اصحاب رسانه گفت: شرکت بهسازان جنوب در سال ۱۳۷۳ […]

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛ سیروس نورافکن مدیرعامل شرکت بهسازان جنوب از بومی سازی قطعات و تجهیرات صنعت نفت خبرداد و گفت: مهندسان شرکت بهسازان توانستند قطعات وارداتی را در کشور طراحی و تولید کنند .

سیروس نورافکن ؛ مدیرعامل شرکت بهسازان جنوب در نشست با اصحاب رسانه گفت: شرکت بهسازان جنوب در سال ۱۳۷۳ و با هدف فعالیت در حوزه صنعت نفت و گاز کشور تاسیس شده است، عمده فعالیت های این شرکت ایجاد، طراحی و تولید شیرآلات و تجهیزات سرچاهی صنعت نفت است.

وی گفت: پس از تلاش‌های فراوان مهندسان این شرکت توانستند ولو ۴۲ اینچ خطوط لوله های نفت را در کشور طراحی و تولید کنند.

مدیرعامل شرکت بهسازان جنوب افزود: تمامی این قطعات گذشته وارداتی بوده اما امروز با تلاش مهندسان ایرانی کاملا بومی سازی شده است .

نورافکن ادامه داد : راه‌اندازی این خطوط در خوزستان باعث افزایش اشتغال جوانان این استان شده است .

مدیرعامل شرکت بهسازان جنوب یادآورشد : ورق مورد نیاز تولید ولو ۴۲ اینچ با همکاری متخصصین شرکت بهسازان و برای اولین بار توسط شرکت فولاد اکسین خوزستان ساخته شده است .