تاریخ انتشار خبر: 27 اسفند 1400 | 19:52:00
کد خبر : 12584
در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه؛

مدیران خورستان برای رفع مشکلات مردم لباس رزم تن کنند/اقدام عربستان سعودی جرم سنگینی است

ماینده ولی فقیه در استان خوزستان خطاب به مسئولان خوزستان گفت: صاحب منصبان استان خوزستان باید برای اجرای دستورات آیت الله رئیسی و رفع مشکلات مردم لباس رزم بر تن کنند.

به گزارش خبرگزاری زاگرس نشینان؛حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدنبی موسوی‌فرد امروز در خطبه‌های عبادی و سیاسی نماز جمعه که در مصلی مهدیه اهواز برگزار شده بود با اشاره به فعالیت‌های دولت سیزدهم در راستای بهبود وضعیت زندگی مردم اظهار داشت: نظام اسلامی و دولت آیت‌الله رئیسی به دنبال رفع مشکل مردم است به همین منظور باید به دولت فرصت داد.
نماینده ولی فقیه در استان خوزستان خطاب به مسئولان خوزستان بیان داشت: صاحب منصبان استان خوزستان باید برای اجرای دستورات آیت الله رئیسی و رفع مشکلات مردم لباس رزم بر تن کنند، زمانی که شخص رئیس جمهور در اندیکا حضور پیدا می‌کند باید مسئولان حاضر در استان به صورت جهادی برای رفع محرومیت از این منطقه تلاش کنند.
امام جمعه اهواز با بیان اینکه سفره‌های مردم بسیار تنگ شده است عنوان داشت: رئیس جمهور در سفر خود به شهرستان‌های آبادان و خرمشهر دستور حل مشکلات مردم و جوانان را صادر کرد.
موسوی‌فرد با بیان اینکه مسئولان ساده زیست باشند و مانند مردم زندگی کنند، تصریح کرد: هنگامی که مردم همراهی و ساده‌زیستی مسئولان را مشاهده می‌کنند، مشکلات را تحمل خواهند کرد و همواره حامی دولت و نظام باقی هستند.
نماینده ولی فقیه در خوزستان در رابطه با مشکلات خوزستان در حوزه آب و فاضلاب افزود: در ۳ سال اخیر خوزستان مشکلات متعددی را در زمینه آب و فاضلاب تجربه می‌کرد اما اکنون به همت دولت سیزدهم شهر اهواز به کارگاهی جهادی برا یرفع این مشکل تبدیل شده است همچنین در خرداد ماه سال آینده با اتصال  آب رودخانه دز به کرخه کیفیت آب اهواز بهتر خواهد شد.
امام جمعه اهواز جنایت عربستان سعودی را در مورد گردن زدن شیعیان محکوم کرد و ادامه داد: این اقدام عربستان سعودی از نظر حقوق بین‌الملل جرم سنگینی است اما متأسفانه پس از این رخداد هیچ صدایی از نهاد‌های آمریکایی درنیامد به دشمنان اسلام اعلام می‌کنیم انتقام خون مظلومان و شهیدان را خواهیم گرفت.
موسوی‌فرد ابراز داشت:مناطقی که اجازه فعالیت پایگاه‌های نظامی رژیم صهیونیستی و آمریکا را می‌دهند بدانند که از موشک‌های ایران در امان نخواهند بود چرا که توان موشکی ایران ثابت کرد که ما جز قدرت‌های منطقه هستیم.